Promo kanál na červen 2021

01. 06. 2021 | Promo kanál

K Mezinárodnímu dni dětí jsme připravili desítky seriálů zdarma, ale na červen toho pro malé diváky máme mnohem víc. Celý měsíc mohou v Kuki zdarma sledovat dětský promo kanál Minimax, který je plný dlouhodobě oblíbených i méně známých příběhů pro kluky i holky. Promo kanál je dostupný ve všech tarifech Kuki.

Červen v Kuki zkrátka patří dětem. Ty si ale můžeš pohádky na promo kanálu Minimax užít s nimi! Jde o jeden z nejoblíbenějších dětských programů, který v Česku a na Slovensku vysílá už od roku 2003.

Na které pořady se mimo jiné můžeš těšit?

Barbie

Kdo by ji neznal. Barbie patří k dětské klasice, a tak nechybí ani na kanálu Minimax. Její dobrodružství tam najdeš ve formě kratších filmů, pokaždé se ti tento dívčí svět představí v trochu jiném světle. V televizním programu Minimaxu Barbie bývá pravidelně, takže si ji s malými caparty užijete i během června.

 

 

Poníci z Fantazie

Tento španělsko-čínský seriál se na obrazovky Minimaxu dostal teprve loni na podzim, ale už má spoustu příznivců nejen mezi nejmenšími z nás. A co můžeš od Poníků z Fantazie čekat? Příběhy jednorožkyně Rose, elfky Belly, která miluje přírodu nebo temperamentní čarodějnice Lynn.

Rose a její kamarádky jsou studentkami školy magických dovedností, a tak se vše točí kolem prostředí Královské kouzelnické akademie. Hlavní hrdinky chtějí zabránit zlým činům Čaroděje temného zrcadla.

 

 

Máša a medvěd

Pokud tvé děti často koukají na pohádky, tento seriál jim určitě neunikl a dobře ho znají. Nezbedné děvčátko Máša a medvěd Míša prožívají jednu úsměvnou příhodu za druhou a při jejich sledování je zábava zaručena i pro dospělé diváky. A co je na tom nejlepší? Mášu a medvěda můžeš na promo kanálu Minimax sledovat každý den.

 

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.