Promo kanál na březen 2024: Sport 2 HD

29. 02. 2024 | Promo kanál

I v březnu se ti telka Kuki postará o sportovní zábavu. Celý měsíc můžeš zdarma sledovat promo kanál Sport 2 HD. Čekají tě tam prestižní evropské fotbalové soutěže, tenisové turnaje, házená, ale i třeba závody SuperEnduro. Tento sportovní kanál, který 24 hodin vysílá to nejlepší ze světa sportu, najdeš standardně jen ve vyšších tarifech Kuki, ale jako promo kanál je v březnu dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

Na které sportovní přenosy se určitě musíš podívat?

Fotbal: Evropská a Konferenční liga

V březnu můžeš na promo kanále Sport 2 HD sledovat hned dvě evropské fotbalové soutěže. Evropská liga UEFAEvropská konferenční liga UEFA jsou právě ve vyřazovací fázi, a tak můžeš u obrazovky fandit českým i slovenským fotbalovým týmům. Na zápasy osmifinále se těš ve čtvrtek 7. března a 14. března. V Evropské lize reprezentují Česko Sparta a Slavia, v Konferenční lize Viktoria Plzeň.

 

Tenisové turnaje

I světové tenisové soutěže na jaře pokračují. Tentokrát se sportovci přesunou do USA, kde se bude začátkem měsíce, 6. až 17. března, konat turnaj WTA 1000 Indian Wells. Na ten následně naváže WTA 1000 Miami, který bude probíhat od 19. března až do konce měsíce.

 

Kvalifikace na ME v házené žen 2024

Důležité utkání s Nizozemskem, které rozhodne o kvalifikaci ženského házenkářského týmu na Mistrovstí Evropy, můžeš sledovat 3. března 2024 od 13:30 na promo kanále Sport 2 HD. Budeš našim ženám fandit s telkou Kuki?

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku a Instagramu.