Promo kanál na březen 2022

28. 02. 2022 | Promo kanál

Olympiáda už skončila, ale i v březnu budeš mít v Kuki o sportovní zábavu postaráno. Celý měsíc můžeš zdarma koukat na promo kanál Sport 2 HD, se kterým tě čekají napínavé závody Formule 1 nebo play-off Evropské ligy UEFA. Kanál vysílá v češtině a do 31. března ho najdeš zdarma ve všech tarifech Kuki.

Kanál Sport 2 HD je v telce Kuki oblíbenou stálicí, poslední roky od něj neodtrhnou oči fanoušci formulí nebo nejlepšího evropského fotbalu. Neprováhej příležitost a koukej v březnu na Sport 2 i ty – s příchodem jara je na programu spousta atraktivních zápasů a závodů, o které bys neměl přijít.

Formule 1

Fanoušci Formule 1 to možná doteď nerozdýchali – o mistrovi roku 2021 rozhodlo až poslední kolo celé sezony. Neuvěřitelné, fantastické, nervydrásající. Co asi přijde tentokrát?

Nový ročník F1 startuje už v neděli 20. března Velkou cenou Bahrajnu, jak jinak než na obrazovkách Sport 2 HD. Hned o týden později se pojede Velká cena Saudské Arábie. Budeš také fandit šampionovi Maxi Verstappenovi, rekordmanovi Lewisi Hamiltonovi a dalším jezdcům? Nezapomeň, že na Sport 2 poběží všechny závody sezony 2022.

 

Play-off Evropské ligy a Evropské konferenční ligy

Další velká show, kterou v březnu i dalších měsících uvidíš na Sport 2 HD. Nejlepší fotbalové kluby si to o poháry rozdají ve vyřazovací části Evropské ligy UEFA a Evropské konferenční ligy UEFA. První z nich nabídne duely velikánů jako je Barcelona, Spartak Moskva nebo West Ham.

V Evropské konferenční lize se pak těš na utkání Slavie Praha, která postoupila do osmifinále a nadále bude usilovat o co nejlepší výsledek.

 

 

Slovenská a švédská nejvyšší soutěž

Na Sport 2 tradičně poběží i živé přenosy a záznamy z nejvyšší slovenské a švédské hokejové ligy. Také tady se rozpoutají klání o mistrovský titul. Pokud jsi hokejový fanatik, zápasy z Tipos extraligy a SHL by ti rozhodně neměly uniknout!

 

Házená i boxerská show

A co dalšího na březnovém promo kanálu Sport 2 HD uvidíš? Špičkovou evropskou házenou, tureckou fotbalovou Süper Lig nebo boxerskou podívanou. Kanál mimochodem vysílá i jiné než nejoblíbenější sporty, například Poker.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.