Promo kanál listopad 2022

01. 11. 2022 | Promo kanál

Podzimní filmová krasojízda pokračuje. Tento měsíc tě čeká nabitá programová nabídka na kanále Filmbox Premium HD, takže si nachystej teplou deku, nálož dobrot a nech se unést smrští různorodých filmů, které s tebou budou celý listopad zdarma ve všech tarifech Kuki v českém jazyce.

Rocky

Italský hřebec a jeho začátky jako výběrčí dluhů. Připomeň si Rockyho začátky v ringu, neohrabané milostné praktiky s nesmělou Adrian a hlavně z pekla štěstí vedoucí k zápasu se světovým šampionem v boxu Appolo Creedem. To vše a mnohem víc už v úterý 8. 11. ve 17:25.

 

Velká oříšková loupež

Co se stane, když 3 hladoví hlodavci omylem narazí na obchod s oříšky? A když o tom dají vědět svým 13 hlodavčím kamarádům? Z toho kouká velký oříškový malér. Velká oříšková loupež už v pondělí 7. 11. v 8:15.

 

Dopisy pro Julii

Romantika přímo z prosluněné Itálie a láskou prorostlé Verony. Podaří se reportérce Sophii najít starou, přes 50 let ztracenou lásku Angličanky Claire Smithové? Bude z toho článek století? A opravdu stará láska nerezaví? To se dozvíte ve čtvrtek 3. 11. v 17:05.

 

Co tě ještě v listopadu čeká?

Do volitelné nabídky Kuki M zařazujeme historický TV kanál CS History. Další změnu najdeš také v názvu TV kanálu regionalnitelevize.cz. Nově ji ve své programové nabídce najdeš pod názvem Náš region TV.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.