Promo kanál listopad 2021

01. 11. 2021 | Promo kanál

Milovníci pohybu a zdravého životního stylu, tohle je něco pro vás! Na listopad do telky Kuki jako promo kanál zdarma zařazujeme program Body in Balance HD, který se zaměřuje se na cvičení z domova, jógu, fitness a vybrané sporty. Máš tak ideální příležitost ladit kondičku přímo v obýváku u telky. Kanál vysílá ve slovenštině a češtině, dostupný bude celý měsíc ve všech tarifech Kuki.

Stanice Body in Balance HD rozhýbe aktivní sportovce, ale také příležitostné snaživce v každém věku. Nabízí pořady o cvičení pro děti, maminky, mladé sviště i seniory.

Na které tváře a pořady se například můžeš těšit?

Zdravá jídla a recepty

Zdravý životní styl není jen o cvičení a sportu, ale z velké části také o zdravém jídle. Lucia Wagnerová ti tak dá inspiraci na ty nejlepší fitrecepty. Nasaješ také rady odborníků na zdravou výživu, třeba od Margity Slimákové.

 

Cvičení se Zorou Czoborovou

Kanál Body in Balance povolal na pořady o cvičení ty největší profíky. K hlavním tahákům patří lekce se známou slovenskou fitness trenérkou Zorou Czorbovou. Ve svých sériích cviků myslí na malé i velké, jedno ale mají všechny díly společné – čeká tě od Zory velká dávka motivace k cvičení. Neváhej a hejbni kostrou taky!

 

Jóga pro klid v duši

Když už tě běžné cvičení omrzí, pronikni na chvíli do světa jógy. Tím tě na obrazovkách Body in Balance provede jogínka Janka Šimkovičová, která zbožňuje Power Jogu.

Pohybová škola s gymnastou

Samuel Piasecký je historicky nejúspěšnější slovenský reprezentant ve sportovní gymnastice. Na kanále Body in Balance má vlastní pořad Pohybová škola, v němž ukazuje spoustu tipů, rad a triků ze světa pohybu.

Hokejová škola

Základy hokejové techniky jednoduchou formou pro dospělé i děti. Hokejová škola s Michalem Šťastným je typ obsahu, který na ostatních sportovních stanicích nenajdeš. Tento pořad nadchne i hokejové začátečníky.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.