Promo kanál listopad 2020

29. 10. 2020 | Promo kanál

Pokud jsi sportovní fanoušek, tento měsíc tě určitě nezklameme s výběrem promo kanálu. Celý listopad totiž v televizi Kuki najdeš promo kanál Sport 2 HD zcela zdarma, takže se bez obav o zdraví koukej na zápasy, závody a další napjaté bitvy. Na Sport 2 uvidíš třeba vrcholící sezonu Formule 1, hokejovou KHL nebo některé soutěže kopané i amerického fotbalu

 

Sportovní utkání po celý listopad

Ještě se ti nenaskytla příležitost sledovat přenosy, které Sport 2 nabízí? Teď máš ideální šanci to napravit. Jde o programově pestrý televizní kanál, na kterém najdou zábavu fanoušci několika sportů. Tento kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki - Kuki start, Kuki menší, Kuki větší a Kuki Extra. 

Na co se můžeš těšit?

Formule 1 míří do finále

Letošní Velká cena Formule 1 jede dál, a to ve velkém stylu! V listopadu se nejlepší světoví jezdci představí v Itálii, Turecku a Bahrajnu, sezonu uzavřou prosincovými závody na okruhu u města as-Sachír a v Abú Zabí. S promo kanálem Sport 2 o závěrečné souboje tohoto ročníku nepřijdeš a uvidíš v akci rychlé borce Lewise Hamiltona, Maxe Verstappena nebo Valtteriho Botase. Zajímá tě, kdy se formule pojede? Datum jednotlivých jízd najdeš v našem starším článku.

 

Hokej? KHL nebo slovenská extraliga

Ochuzeni nezůstanou ani hokejoví příznivci. Ti mohou na Sport 2 koukat na ostře sledovanou KHL, která i přes částečně chybějící fanoušky v hledišti pokračuje. Z Kontinentální hokejové ligy tě čekají živé přenosy, reprízy i shrnutí nejlepších okamžiků z uplynulých dní. 

Hokeje na Sport 2 ale najdeš mnohem víc. V pravidelném programu nechybí utkání slovenské nejvyšší soutěže Tipos extraligy ani švédské SHL, která si napříč Evropou získává čím dál větší oblibu.  

Užij si americký fotbal

Jestli holduješ sportům, které jsou u nás méně tradiční, možná tě nadchnou zápasy amerického fotbalu. Sport 2 vysílá oblíbenou univerzitní ligu NCAA, ta je zvláště ve Spojených státech stále sledovanější. Mimo jiné uvidíš dravé hráče, kteří se perou o šanci nastoupit ve slavné NFL. Za normálních okolností doprovází utkání NCAA skvělá atmosféra. A je toho mnohem více!  Na kanále Sport 2 HD najdeš také klasický fotbal, tennis nebo házenou.

     

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně si ho přidej mezi své kanály. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz nebo nás kontaktovat na Facebooku.