Promo kanál leden 2022

03. 01. 2022 | Promo kanál

Kdy se pustit do zútulňování domova? No přece na začátku nového roku! Rady a inspirace na vylepšování a rekonstrukce domů, bytů i zahrad ti dá lednový promo kanál HGTV HD. Zaručeně nadchne každého kutila a milovníka domácího zkrášlování. Kanál vysílá v českém a slovenském jazyce a do 31. ledna ho najdeš zdarma ve všech tarifech Kuki.

Home garden HD je lifestylový program, na kterém od rána do večera běží jeden báječnější pořad za druhým. Všechny mají jedno společné – inspirují a motivují tě k inovování tvého obydlí a jeho okolí. HGTV pochází od amerických tvůrců, ale v Kuki na tebe čeká také ve slovenštině.

Co například uvidíš?

100 Day Dream Home

Pořad, který plní velké stavitelské sny. Jeho hlavními tvářemi jsou manželé Brian a Mika z Floridy, ti svým klientům pomáhají postavit zbrusu nový a na míru vyladěný dům. V čem spočívá hlavní kouzlo? Mají na to jen 100 dní. Ale někdy se stane, že to stihnout i dřív! Skvělá inspirace a zábava v jednom.

 

Windy City Rehab

Zatímco ve 100 Day Dream Home se staví od základu nové bydlení, interiérová návrhářka Alison Victoria v seriálu Windy City Rehab sází na rekonstrukci a proměnu příbytků k nepoznání. Do parády si bere i desítky let staré domy, které na první pohled vypadají, že mají nejlepší časy za sebou. Vše se odehrává v klasickém městském prostředí.

 

Hawai Life

Abyste žili na Hawaii, nemusíte být zrovna miliardářem. Aspoň se o tom snaží přesvědčit seriál Hawaii Life, kde parta realitních agentů pomáhá se sháněním bydlení lidem, kteří se ze své původní domoviny stěhují na některý z hawaiských ostrovů. Malé varování: dost možná se zasníš a budeš chtít na Hawai taky…

 

House Hunters

Pořad opravdu zábavného formátu. V House Hunters se uchazeči o bydlení stěhují do jiné země a za jinou kulturou. Čekají na ně tři domy nebo byty a jeden z nich si nakonec musí vybrat ke koupi nebo pronájmu. Těš se na fascinující i dojemné příběhy lidí, kteří dospěli do fáze, kdy nutně potřebují životní změnu. Díky House Hunters ji dostanou.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.