Promo kanál květen 2022

03. 05. 2022 | Promo kanál

Víš, že i počítačoví pařmeni někdy koukají na telku? Třeba když sledují kanály o počítačových hrách! Jeden takový program na celý květen zařazujeme do telky Kuki jako promo kanál. Konkrétně se jedná o herní stanici Gametoon HD, která je zaměřená na esport, počítačové hry a vše kolem nich. Kanál vysílá v anglickém jazyce a do 31. května na něj můžeš koukat zdarma v rámci všech tarifů Kuki.

Velkolepé světové turnaje o spoustu peněz, streameři ponoření do herního světa nebo interaktivní online hraní s dalšími diváky. To všechno přináší zahraniční kanál Gametoon HD, vysílající obsah jako stvořený pro zapálené gamery.

Co tě na květnovém promo kanálu v Kuki mimo jiné čeká?

Turnaje v esportu

Jedno z největších lákadel tohoto kanálu. Gametoon tě zavede do velkých arén s bouřlivou atmosférou, kde se proti sobě v různých hrách utkávají mistři esportu. Očekávej spoustu emocí, napětí a dramatických okamžiků, navíc v září reflektorů. Jestli máš hraní rád, esportové turnaje tě zaručeně pohltí.

 

Herní streameři

Streamování při paření na počítači je už několik let fenoménem. Na obrazovkách Gametoonu se streameři představí také – známí pařmeni ti předvedou své kousky na několika herních titulech. Tento typ pořadů se na rozdíl od esportových turnajů nese v klidnější atmosféře.

Porovnej své síly s ostatními

Co by to bylo za herní kanál, kdyby sis s jeho pomocí nezapařil! Na webu Gametoonu (gametoon.com) si můžeš do smartphonu stáhnout některou z nabízených her, spustit ji a sledovat své skóre v přímém přenosu na Gametoonu. Zároveň si zasoutěžíš s ostatními hráči (diváky).

Na Gametoonu toho každopádně uvidíš ještě mnohem víc, třeba i hodnocení a ukázky nejnovějších herních titulů.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí nám napsat e-mail na zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.