Promo kanál květen 2021

04. 05. 2021 | Promo kanál

Máš doma malého caparta, nebo dokonce několik? Tak to budou mít radost! Po celý květen mohou koukat na nový dětský kanál TV RiK HD, který vysílá ve slovenštině. Je plný animovaných pohádek, hrané tvorby i vzdělávacího obsahu pro nejmenší. Najdeš ho na konci své programové nabídky ve všech tarifech Kuki.

Pokud už se tvým dětem některé pohádky z jiných kanálů okoukaly, mají skvělou příležitost objevit nové animované i živé hrdiny. Slovenský program TV RiK HD na konci minulého roku oznámil návrat na obrazovky a už zase baví nejmenší publikum. Co takhle si udělat rodinnou pohodu a sledovat květnový promo kanál společně?

 

 

Dáme ti pár tipů na pořady z TV RiK HD.

Maxík

Když se malý pejsek ztratí svým původním majitelům, nevěstí to nikdy nic dobrého. Roztomilý pes Maxík měl ale štěstí. Našel ho Peter a vzal jej na farmu ke svému strýci a tetě. Maxík tam zažívá spoustu dobrodružství, poznává nové kamarády a užívá si život.

Príšerky zo skúmavky

Sourozenci David a Sophie vysvobodili unikátní stvoření ze zkumavek přírodovědce Alberta Derwentoma. Jenže jak je dostat zpátky domů? A je to vůbec možné, když se do cesty staví profesor Van Riceberger a jeho přístroj na ničení příšerek? Navíc příšerky domů nechtějí.

Príšerky zo skúmavky jsou zábavný a zároveň animovaný příběh, který dětem vykouzlí úsměv na rtech.

Agi Bagi

Příběh, u kterého se i dospělí na chvíli zasní. Agi Bagi je vzdálená planeta, která má dvě poloviny. Jedna nese název Agi, druhá Bagi a na každé z nich žijí nadpřirození obyvatelé. Navzájem o sobě nevědí, přesto planeta dokonale funguje a žije v harmonii. Jak je to možné? Koukni na animovaný seriál Agi Bagi a uvidíš.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.