Promo kanál duben 2022

01. 04. 2022 | Promo kanál

Trocha adrenalinu nikdy neuškodí! Ale neboj, nemusíš si kvůli tomu objednávat drahý adrenalinový zážitek. Do Kuki na celý duben zařazujeme promo kanál FightBox HD zaměřený na bojové sporty z celého světa, takže budeš mít o napětí a emoce postaráno od rána do večera. Kanál vysílá v anglickém jazyce a do 30. dubna ho najdeš zdarma ve všech tarifech Kuki.

Box, kickboxing, sumo, karate nebo judowrestling a spousta dalších bojových stylů. Pokud máš rád trochu tvrdosti a bojová umění (MMA), pak budeš mít z dubnového promo kanálu FightBox HD radost.

Stanice navíc vysílá soutěže a zápasy z celého světa, takže spoustu zajímavého obsahu na něm najdou i ti, kteří doteď bojové sporty nesledovali a rádi by se o nich něco málo dozvěděli.

Co například můžeš na FightBoxu vidět?

Fighting Rookies

Mladá krev musí dostat prostor, a to platí i v bojových sportech. Právě pořad Fighting Rookies ukazuje budoucí hvězdy kickboxu a dává jim příležitost šplhat vzhůru po žebříčku slávy. Koukneš se na jejich snažení také?

Na kanálu FightBox HD tě toho ale čeká ještě mnohem, mnohem víc. Stačí si vybrat…

Hard Knocks Fighting

Tvrdé souboje, jak se patří. V pořadu Hard Knocks Fighting tě čekají slavné tváře jako Ronda Rousey, Elias Theodorou nebo Misha Cirkunov. Nenech si ujít jedno z největších MMA představení.

Kings of Kings

Kings of Kings je pořad běžící na FightBox HD. Jde o špičkovou kickboxovou podívanou, která tě zavede do největších světových arén za nejlepšími bojovníky. Uvidíš třeba i starší a legendární zápasy, například z roku 2020.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí nám napsat e-mail na zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.