Promo kanál červenec 2020

26. 06. 2020 | Promo kanál

Prázdniny jsou za dveřmi a my ti přinášíme nový promo kanál American Movie Classics, který si můžeš v červenci otestovat. Americká filmová stanice AMC HD ti nabídne spoustu populárních filmů a seriálů. Můžeš se těšit na největší hollywoodské hvězdy, nebo oscarové snímky. Tento kanál najdeš ke konci své programové nabídky v českém jazyce. Nenech si ujít kanál AMC v tarifech Kuki start, Kuki menší i Kuki větší.

 

Budeš si mít z čeho vybírat, protože nabídka kanálů AMC na čevenec je hodně pestrá:

Fear the Walking Dead 

Každé pondělí od 22:00 hod.

Letos začíná 6. řada Živých mrtvých. Na základě toho kanál AMC pořádá celonoční maratony, aby všichni diváci věděli, jak se vyvíjí dosavadní děj. Tento seriál je u diváků velmi oblíbený, tak si ho nenech ujít, pokud jsi fanoušek Apokalypsy a světa zombie.

 

 

Better Call Soul

Každý čtvrtek ve 22:00 hod.

Sleduj desetidílnou sérii, v které rozhodnutí Jimmyho McGilla zůstat v kůži Saula Goodmana a dál působit jako advokát, povede k nečekaným a neobvyklým změnám v jeho okolí.

 

 

Každou neděli večer pro tebe AMC připravuje film týdne:

5. 7. 2020 ve 20:05 - Ledová archa

12. 7. 2020 ve 20:10 - Proroctví

19. 7. 2020 ve 20:30 - Síly temna

26. 7. 2020 ve 20:05 - Na život a na smrt

 

Co je to promo kanál?

Televize Kuki ti každý měsíc zpřístupní jeden televizní kanál pod náznem Promo kanál, který můžeš sledovat celý měsíc úplně zdarma. Je to skvělý způsob, jak objevit nové kanály, které jsi ještě neměl možnost vidět. Promo kanál je vždy dostupný pro všechny tarify Kuki. Pokud tě zaujme a měl by si zájem ho přidat do programové nabídky, napiš nám na e-mail zeptejse@kuki.cz nebo na našem Facebooku. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu.