Promo kanál březen 2021

02. 03. 2021 | Promo kanál

Skvělá zpráva pro všechny, kteří milují živá hudební vystoupení a rádi by si konečně zašli na koncert. Na pozici promo kanálu na celý březen zařazujeme jedinečný TV program Stingray iConcerts HD, který ti přinese 100% živou hudbu různých žánrů přímo do tvého obýváku. Těš se na největší hudební legendy, díky nimž si doma navodíš tu správnou hudební atmosféru. Nebudou chybět žánry jako PopRock, R&BFolkElektronic, Hip Hop nebo Jazz. Tento kanál najdeš v tarifech Kuki start, Kuki menší, Kuki větší i Kuki extra.

Které koncerty na Stingray iConcerts HD najdeš?

Těšit se můžeš na záznam koncertu Bon Joviho z Madison Square Garden nebo koncert Briana Maya & Kerry Ellis ze švýcarského Montreux. Mezi interprety v březnu najdeš i Lily Allen, Rudimental, Alt-J, A$AP RockyU2Imagine DragonsAmy WinehouseKaty PerryRed Hot Chili PeppersRihannu či Lady Gagu. Zajímá tě, jestli na obrazovce zahraje i tvůj oblíbený zpěvák nebo kapela? Podívej se na program TV kanálu Stingray iConcerts HD na oficiální stránce této stanice.

 

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.