Přichází nová služba HBO Max, nahrazuje HBO GO

22. 02. 2022 | Programové změny

Do Česka přichází nová streamovací platforma HBO Max, která nahrazuje dosavadní službu HBO GO. Spuštění nové platformy je naplánované na 8. března 2022. HBOX Max ti přinese ještě více filmových titulů i zábavy, a to všechno za stejnou cenu předplatného. Nová služba HBO Max je v telce Kuki součástí vylepšení Navíc HBO balíček za stejnou cenu, jako doposud.

Jak se přihlásit do HBO Max

Níže jsme pro tebe sepsali návod, jak se do HBO Max přihlásit.

  • Zavítej na web hbomax.com.
  • V pravém horním rohu stránky klikni na „Přihlásit“.
  • Pokud jsi používal účet na HBO GO, přihlas se do HBO Max pomocí stejných přihlašovacích údajů.
  • Pokud jsi doteď HBO GO ani HBO Max nevyužíval, klikni na „PROPOJIT ÚČTY“ a následně vyber operátora NETBOX.
  • Zadej své jméno, příjmení, e-mail, heslo a vytvořit si svůj HBO Max účet.

UPOZORNĚNÍ: Pokud si budeš na adrese nastav.kuki.cz generovat kód pro přístup do HBO Max, zadávej jej následně bez pomlček.

 

Co ti HBO Max nabídne

Největší novinkou je, že na HBO Max budeš moci sledovat filmy už 45 dní po jejich uvedení do kin. K dispozici boudou snímky ve 4K kvalitě, prostorový zvuk nebo možnost vytvořit profily pro členy rodiny. Mezi novinky patří také možnost sledování na třech různých zařízeních namísto původních dvou.

Čeká tě zábava, filmy, původní seriály i dětské pořady od společností Warner Bros., HBO, Cartoon Network a Max Originals. Obsah bude i nadále dostupný v češtině nebo ve slovenštině, a to ve formě dabingu či titulků. V HBO Max najdeš i snímky jako Sex ve městě, Harry Potter, Wonder Woman 1984, Pán prstenů, Dunkirk a jiné. Nudit se rozhodně nebudeš.

 

Jak HBO Max získat

HBO Max nahradí 8. března původní službu HBO GO, která je součástí vylepšení Navíc HBO balíčku. Pokud tento balíček nemáš předplacený a chtěl bys HBO Max začít sledovat, můžeš si přes Kuki konto balíček předplatit. Za 250 Kč měsíčně získáš přístup k videotéce HBO Max, HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD.

Máš už Navíc HBO balíček předplacený?

Cena za HBO Max je stejná jako při používání služby HBO GO a tvoje předplatné tak zůstává beze změny. Původní aplikace HBO GO přestane 8. března fungovat. Abys mohl novou službu začít využívat, musíš si do svých zařízení stáhnout novou aplikaci HBO Max. Potom se do ní přihlásíš pod stejnými přihlašovacími údaji, které používáš pro HBO GO. A je to! 

Potřebuješ poradit?

Věříme, že ti nová služba přinese ještě více zábavy, než doposud. Pokud potřebuješ poradit, neváhej se nám ozvat na naši zákaznickou linku na čísle 539 010 020, na e-mail zeptejse@kuki.cz nebo nám napiš na našem Facebooku. Jsme tady pro tebe každý den od 8:00 do 20:00.