Nové vychytávky v Kuki

17. 12. 2019 | Platforma Kuki

 

Pod stromeček ti nadělujeme několik vychytávek a novinek v nové verzi Kuki

Vánoce jsou časem splněných přání, a proto jsme vyslyšeli prosby a připomínky našich zákazníků a přicházíme s bonusovými vylepšeními nové telky Kuki. Na základě podnětů a zpětné vazby od diváků Kuki, které jsme si vzali k srdci, přinášíme potěšující novinky. Co jsme si pro tebe na prosinec připravili?

 

Klasický programový průvodce

Hlavní novinkou je možnost zapnout si klasického elektronického programového průvodce (EPG), který ti možná v nové Kuki chyběl. Zapneš si ho jednoduše v sekci Nastavení –> Můj profil –> Zobrazení dashboardu a zde si zvolíš Moderní či Klasické EPG. Klasické EPG je prozatím dostupné pro televizory Samsung, LG, Android TV a set-top boxy Arris 1113 a 4302. Návod na  jeho nastavení najdeš také v tomto videu.

 

 

Kuki nově „umí“ anglicky a slovensky

Kuki si můžeš nově nastavit do slovenského či anglického jazyka. Vycházíme tak vstříc cizincům nebo těm, kteří mají rádi zařízení v angličtině a nebudou nadále muset luštit češtinu. Volbu jazyka v nové verzi Kuki provedeš také v sekci Nastavení -> Můj profil -> Jazyk a zde si zvolíš, zda se chceš se svou Kuki dorozumívat česky, english nebo slovensky.

 

Pokud jsi novou Kuki ještě nevyzkoušel, nyní je ideální čas. Sleduješ Kuki na set-top boxu? Tak si novou Kuki jednoduše přepni v sekci Nastav –> Telka –> 3. sloupec (ikona štětce). Zde si změníš stávající uživatelské prostředí Kuki na novou verzi. Jakmile vybereš možnost „Kuki 2 HD“, set-top box se sám restartuje a automaticky spustí nové rozhraní.

Kdykoli se můžeš přepnout zpět přes Nastavení –> Zařízení –> Platforma. Vyzkoušet si ji můžeš také v prohlížeči na adrese play.kuki.tv. Pokud máš jiná zařízení, návody najdeš tady.

 

Máš nějaký dotaz? Potřebuješ s něčím poradit?

Neváhej využít naši zákaznickou linku na čísle 539 01 00 20 (denně 8.00–21.00),

poslat nám e-mail na zeptejse@kuki.cz nebo nás kontaktovat na našem Facebooku.