Jaký byl rok 2020 pro Kuki?

07. 01. 2021 | Zajímavosti
Délka čtení: 5 min

Rok 2020 utekl jako voda. Vždy je za čím se ohlédnout, a proto bychom se s tebou chtěli podělit o několik událostí a úspěchů, kterých se nám podařilo v tomto nelehkém roce dosáhnout. Stejně jako všem firmám napříč obory, i nám přinesla koronavirová pandemie spoustu výzev a nových situací, kterým jsme se museli přizpůsobit. Práce z domova, komunikace na dálku, řešení krizových situací i nových událostí. V čase, kdy jsme trávili dny převážně doma, se televize stala hlavním zdrojem zábavy a odpočinku pro mnohé z nás. Všichni v Kuki dělali maximum pro to, aby naše služby fungovaly na 100 % a zákazníci byli nejen přes koronavirovou pandemii spokojeni.

 

 

Co nám přinesl rok 2020?

Kolekce filmů a seriálů pro děti i dospělé

Na jaře i na podzim trávily děti více času doma než ve škole. Aby nemusely řešit jen školní povinnosti a chvíli si oddechly, zařadili jsme pro ně do televize Kuki zdarma stovky dětských filmů a pohádek. Filmové kolekce a prémiové kanály FilmBox Extra HD a FilmBox Premium HD dostali na dlouhé chvíle v karanténě také dospělí. 

Rekordní růst sledovanosti

Během první vlny koronaviru se sledovanost Kuki v průběhu jara zvýšila o čtvrtinu. Rekordně posílily především zpravodajské kanály a animované filmy. Na podzim se zvýšila sledovanost seriálů z přelomu tisíciletí.

Zákaznická linka v plném proudu

Na zákaznické lince jsme za celý rok 2020 odbavili přes 6 000 hovorů. Během první koronavirové vlny naši operátoři pracovali i z domácích kanceláří a ve ztížených podmínkách si poradili skvěle.

Kuki jede na novém datacentru

Postupně jsme pracovali na modernizaci centrálního úložiště (datacentra) pro televizi Kuki. Cíl byl jasný: ještě více zkvalitnit provoz služby a zajistit u ní ještě větší spolehlivost, rychlost a zabezpečení. Z této změny už těží všichni zákazníci Kuki a budou z ní těžit také do budoucna. Kuki je tak dnes nejstabilnější internetovou televizí, minimálně u nás doma.

Nové funkce v Kuki

Aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se Kuki ještě více vytunit. Proto jsme vytvořili několik nových funkcí, které usnadní lidem zážitek ze sledování televize. Můžeš si tak zrcadlit obrazovku z mobilního zařízení do televize, vzdáleně ovládat televizi mobilem, vytvořit si svůj vlastní profil, vybrat vzhled nebo si změnit v nastavení další funkce.

Zařazení nových kanálů 

Aby měli zákazníci ještě větší výběr TV kanálů, přidali jsme do tarifu Kuki menší 18 nových TV kanálů a 8 kanálů do Kuki větší. Kanálová nabídka se tak rozšířila o zahraniční, dětské, erotické i dokumentární kanály. Zákazníci mohou například sledovat kanál Love Nature, který přinese ještě větší zážitek díky Ultra HD kvalitě.

Ještě více HD kanálů

Víme, jak je kvalita obrazu pro zákazníky důležitá, proto jsme 13 SD televizních kanálů nahradili HD verzí. 

Novinky na webu

Abychom ti ulehčili také vyhledávání na našem webu a odpověděli na tvé dotazy, přidali jsme na web několik vychytávek. Potěšíme tě například sekcí časté dotazy nebo kanálovou nabídkou, kde můžeš jednoduše filtrovat jednotlivé kanály ve všech tarifech Kuki. Na webu jsme vytvořili také semafor, který ti ukáže, zda Kuki funguje tak, jak má. 

Nová podpora pro Chromecast

Kuki začala podporovat technologii Google Chromecast. Díky této chytré funkci můžeš přenést obsah ze svého menšího zařízení do televize. 

Kolekce dětských filmů pro všechny školáky

Na začátku školního roku to nebylo o nic lepší. Děti zůstaly doma a aby jim dny mimo školu rychle utíkaly a nebyly jen o učení v pokoji, v telce Kuki jsme i tentokrát zdarma zpřístupnili více než 60 dětských seriálů, a to v rozsahu až 6 měsíců zpětně.

Nový tarif Kuki extra

Na základě požadavků od našich zákazníků jsme vytvořili nový tarif, který je určen hlavně pro větší domácnosti, nebo televizní fajnšmekry. Tarif Kuki extra zahrnuje všechny TV kanály i všechna vylepšení a není potřeba k němu nic dokupovat. Snad jsme i tobě udělali radost.

Update aplikace pro iOS

Abychom i v roce 2020 potěšili uživatele iPhonů a iPadů, aktualizovali jsme aplikaci pro iOS na mobilních zařízeních. Díky této aktualizaci získali naši zákazníci možnost využívat stejné funkce jako uživatelé Androidu. 

Adventní kolekce filmů a pohádek

Co by to bylo za Vánoce bez pohádek a skvělých filmů? Tentokrát jsme připravili 6 kolekcí, které jsme zpřístupnili vždy na adventní neděli. Nově můžeš koukat na životopisné filmy, ze kterých si určitě vybereš. Více než 600 filmů a pohádek můžeš sledovat až do 31. ledna 2021.

Děkujeme za přízeň

A tím rozhodně nekončíme. Do budoucna máme spoustu plánů, díky kterým službu posuneme ještě na vyšší úroveň a uděláme tak radost všem uživatelům Kuki. Rozhodně je se na co těšit!

Na závěr děkujeme všem zákazníkům, kteří nám zachovali po celý rok 2020 svou přízeň a přejeme úspěšný start do nového roku 2021.