Aktualizace aplikace Kuki na zařízeních s iOS

09. 12. 2020 | Platforma Kuki
Délka čtení: 3 minuty

Vánoční radosti není nikdy dost. Proto přicházíme se speciálním dárkem pro zákazníky Kuki, kteří používají mobily a tablety s operačním systémem iOS od společnosti Apple. Právě pro ně jsme zveřejnili masivní aktualizace aplikace, která nabízí všechny nové a oblíbené funkce Kuki také pro iPhony a iPady. 

 

Plnohodnotný zážitek

Co to pro tebe znamená? Stejně jako na jiných platformách, tak i v Kuki na iOS si teď můžeš vytvořit vlastní profil nebo třeba vzdáleně ovládat televizi mobilem. Oceníš i speciální dětský vzhled, který servíruje pouze pořady vhodné pro děti.

Zkrátka ti dáváme stejné funkce, možnosti a zážitky, které si doteď užívali zákazníci sledující telku na set-top boxu, operačním systému Android, chytré televizi i na dalších zařízeních. A že jich není málo!

Staré verzi aplikaci pro iOS odzvonilo, na scénu vstupuje nová. Její zveřejnění přišlo později, než bychom chtěli, ale majitelé mobilních zařízení od Applu se nakonec dočkali!

Po důkladném testování jsme aplikaci pustili do světa, už teď si ji snadno stáhneš v App Store, dostupná je pro iOS verze 11 a vyšší. Pokud už používáš starší verzi aplikace Kuki, stačí ji aktualizovat na novou.

 

 

Stabilita a rychlost

Kromě dostupnosti všech funkcí se můžeš těšit i na další plusy – aplikace pro iOS je nyní stabilnější a rychlejší. Věříme, že ti díky tomu Kuki pro iOS přinese zase o něco větší zážitek.

Zveřejněním aplikace samozřejmě nekončíme. Všechny nové funkce a další inovace, které do Kuki zařadíme v budoucnu, se budou týkat i mobilních zařízení s operačním systémem iOS.