6 krimi filmů a seriálů, které ti vyrazí dech

24. 11. 2021 | Zajímavosti

Kdo by nezbožňoval kriminální filmy a seriály! Napětí, záhady, přestřelky a také zločinci. Jenže všechny si za život pustit nestihneš, a tak pro tebe máme tipy na 6 krimi příběhů (včetně detektivek), které stojí za zhlédnutí. Všechny je najdeš v internetové telce Kuki – tu od nás máš na 14 dní zdarma. Koukej na ně v sekci Kino přes TV, na počítači nebo v mobilu a tabletu.

Sledovat krimi filmy online

Poznámka: všechny níže uvedené krimi filmy najdeš v telce Kuki ke dni 24. listopadu 2021. Nabídka snímků se průběžně mění, postupně do Kuki přidáváme další a další filmovou i seriálovou tvorbu, a to z Česka i zahraničí.

Krásno (film)

Kamarádi Adam a Michal se po dlouhých letech vrací zpět do rodného Šumperka. Druhý z nich chce objasnit smrt své matky, jejíž tělo před dlouhou dobou našli v nedalekém jezeře Krásno. Do vyšetřování se nakonec pustí Michal sám a na pomoc přizve právě Adama. Jak tohle dopadne? V hlavní rolích Ondřej Sokol nebo Karel Roden. I když je Krásno krimi film, částečně se v něm prolíná komedie.

 

Sledovat Krásno

 

krimi filmy – Krásno

 

Hercule Poirot (seriál)

Krimi klasika od roku 1989, která snad nikdy neomrzí. Ikonický detektiv Hercule Poirot řeší jeden zapeklitý případ za druhým, takže jestli máš rád poctivé detektivky se vším všudy, Pirotovy příběhy tě nadchnou. Z hlediska hodnocení diváků patří Hercule Poirot k nejlepším detektivkám.

 

Sledovat Hercule Poirot

 

Na schovávanou (seriál)

Dechberoucí krimi drama z Ukrajiny. Začíná v obyčejném bytě, kde si otec hraje se svou dcerou na schovávanou. Jenže dětská hra přestává být hrou ve chvíli, kdy otec dcerku nemůže najít. Zanedlouho na internetu najde její video, do toho mizí i další děti. Záhadu mají za úkol rozluštit mladí a nadějní detektivové Maksim s Vartou.

 

Sledovat Na schovávanou

 

krimi filmy – Na schovávanou

 

I.T. (film)

Krimi film o lidech a lidské povaze. Úspěšný podnikatel Mike ve firmě zaměstná IT experta Eda, který mu má pomoci s technologickými záležitostmi. Z pomocníka se ale rázem stane škůdce. Ed přes internet pronikne do Mikeova rodinného života a začne mu z něj dělat peklo. Koukni na snímek I.T. a zjisti, jaké má tahle zápletka rozuzlení…

 

Sledovat I.T.

 

Narcos (seriál)

Seriál o slavném zločinci a drogovém baronovi Pablo Escobarovi, který získal výtečné hodnocení po celém světě. Příběh je inspirovaný skutečností a nabízí spoustu drsných, ale reálných obrázků z drogového podsvětí. Kromě Escobara se v seriálu Narcos objevuje také postava agentea Stevea Murphyho, jenž usiluje o Escobarovo zničení.

 

Sledovat Narcos

 

krimi filmy – Narcos

 

Killing Eve (seriál)

Zatímco v Narcos proti sobě v pozici zločince i vyšetřujícího stojí muži, novému krimi seriálu Killing Eve dominují dvě hrdinky. Pracovnice bezpečnostní služby Eve a vražedkyně Villanelle, které jsou sebou navzájem posedlé. Obě jsou moc chytré a vědí, co udělat pro úspěch. Ale dopadne to s nimi nakonec dobře?

 

Sledovat Killing Eve

Jak si pustit (nejen) krimi filmy a seriály v telce Kuki

Pustit si filmy a seriály přes Kuki je hračka. Stačí si na 14 dní zdarma vybrat jeden z tarifů a zavítat v Kuki do sekcí Kino a Seriály. Využij vylepšení Navíc seriályNavíc kino a Navíc kino plus, které ti za měsíční poplatek zpřístupní hromadu filmů a seriálů.