Sleduj seriál Like House 2 online a ZDARMA

Chceš koukat na Like House 2 online? S internetovou telkou Kuki můžeš od 1. listopadu druhou řadu oblíbené reality show vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki větší a sleduj Like House 2 v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě na kanále Prima SHOW HD, nebo ze záznamu v sekci Seriály.

První řada teenagerské reality show Like House sklidila velký ohlas, a tak tvůrci pořadu přišli s pokračováním. Nenech si ujít zábavné, dojemné a napínavé momenty z vily plné mladých influencerů. Tentokrát i se speciálním účastníkem...

like house online, like house 2 online

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Like House 2 online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Like House 2

Like House je česká reality show, které se účastní mladí influenceři z celé republiky. Několik týdnů stráví společně ve velké vile a úkol každého z nich je jediný – vyhrát půl milionu korun a zajistit si ještě větší pozornost než doposud. Jenže to nebude tak snadné, o celkovém vítězi totiž rozhodují televizní diváci.

Like House 2, druhá řada této reality show, poběží na obrazovkách Primy Show HD od 25. října 2021 do 10. prosince 2021, vítěze tak poznáme ještě před vánočními svátky. Pokračování Like Housu přinese spoustu novinek, včetně nové vily, nových výzev a hlavně nových soutěžících. K těm se tentokrát přidá známá tvář českého show byznysu Agáta Hanychová. Jak to asi dopadne? Zde je seznam všech účastníků Like Housu 2:

Agáta Hanychová (@agatahanychova)
Ela Yababy (@ela_yababy)
Jakub Smrek (@freescoot)
Kristal Shine (@_kristal_shine)
Samuel Samake (@samuel_samake)
Sebastian Šikl (@sebavrazda; @vyslovujesetomem)
Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenka)
Tereza Koubková (@holkazletne)

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Pusť si Kuki v telce, mobilu i prohlížeči. Na výběr máš více než 140 TV kanálů

Špičkový obraz, Full HD TV kanály a možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1000 filmy.

Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Kuki funguje i v Samsung TV