Sleduj světové seriály na Epic Drama!

Zbožňuješ kriminální seriály, napínavé detektivky nebo například válečná dramata? V tom případě si nenech ujít skvělé seriály na TV kanále Epic Drama HD, který najdeš v telce Kuki. Brzy tě čeká premiéra 3. série populárního seriálu Ponorka. Vyber si tarif Kuki L a sleduj kanál Epic Drama HD v televizi, počítači nebo na mobilu. Dívej se živě, nebo až 7 dní zpětně.

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat kanál Epic Drama HD živě

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

Co si nenechat ujít v září na Epic Drama HD

SERIÁL PONORKA (PREMIÉRA 3. SÉRIE OD 29. 9. O 21:00)

Dlouho očekávaná premiéra německého seriálu z doby 2. světové války je tu. Po dvou úspěšných sériích se na obrazovky vrací Robert Ehrenberg, který se spolu s posádkou vydává na nebezpečnou misi na německé ponorce U-949. Tu pronásleduje britský velitel Swinburn. Hagen Forster je mezitím pověřený misí v Lisabonu, kde se setká s Klausem Hoffmannem, který neoficiálně pomáhá americkému námořnictvu prostřednictvím svého otce Willhelma Hoffmanna navázat spojení s říšským námořnictvem a ukončit tak válku. Willhemova dcera Hannie je v Kielu uvězněná v manželství bez lásky a hraniční situace jejího postavení a nebezpečného režimu ji následně přivede ke hře s ohněm.

VRAŽDY PRO SLEČNU FISHEROVOU (OD 5. 9. O 19:30)

Vyšetřování ve velkém stylu od tvůrců stále stylového a celosvětově zbožňovaného seriálu Vražedné záhady slečny Fisherové. Tentokrát bude ztělesnění půvabu a dobrodružství moderní slečna Fisherová. Píše se rok 1964, kdy se nad vysočinou Nové Guineje ztratí slavná teta, kterou nikdy poznala, lehkomyslná Peregrine Fisherová zdědí nečekané dědictví a musí dokázat, že je dostatečně geniální, aby se sama stala soukromou detektivkou světové úrovně.

POLICIE PAŘÍŽ 1900 (OD 5. 9. O 21:00)

Paříž, rok 1899: Francouzský prezident Félix Faure právě zemřel. Francie, nyní ochromená krajně pravicovými antisemitskými skupinami a vzrůstající anarchií, se ještě nikdy nezdála tak slabá. Naléhavě je povolán z důchodu policejní šéf Louis Lépine, aby v Paříži obnovil pořádek.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Pusť si Kuki v telce, mobilu i prohlížeči. Na výběr máš více než 160 TV kanálů

Špičkový obraz, Full HD TV kanály a možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1000 filmy.

Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Kuki funguje i v Samsung TV