MENU
Kuki logo
Pustit
Kuki logo
domů
tarify
TV kanály
TV program
zařízení
podpora
kontakt
objednat Kuki
Kuki konto
domů
tarify
TV kanály
TV program
zařízení
podpora
kontakt
objednat Kuki
Kuki konto
→ CHCI KUKI NA 14 DNÍ ZDARMA ←
← Zpět na výpis kanálů
SO
4. 5.
NE
5. 5.
PO
6. 5.
ÚT
7. 5.
ST
8. 5.
ČT
9. 5.
PÁ
10. 5.
SO
11. 5.
NE
12. 5.
ČT1 HD
ČT1 HD
05:30
Zajímavosti z regionů
5. května 2024
6. května 2024
7. května 2024
8. května 2024
9. května 2024
00:30
Případy detektiva Murdocha XVI (8)
01:15
Bolkoviny
02:10
Sama doma
03:40
Banánové rybičky
04:10
Zahrada je hra
04:35
Bydlení je hra
00:00
Hobby naší doby
00:30
Máme rádi zvířata
00:55
Život mezi bílými čárami
01:50
Manéž Bolka Polívky
03:00
Banánové rybičky
03:25
Zahrada je hra
03:50
Chalupa je hra
04:15
Bydlení je hra
04:35
Pod pokličkou
00:25
AZ-kvíz
00:55
V kondici
01:15
Z metropole
01:40
Kalendárium
02:00
Květná zahrada
02:20
Dobré ráno
04:50
Na stopě
00:00
Poslední leč Josefa Langmilera
00:50
Banánové rybičky
01:30
Zajímavosti z regionů
02:00
Jak se vede, sousede?
02:40
Dobré ráno
00:00
Marie Antoinetta (5/8)
00:55
Zpříma do očí
01:50
Světáci
02:40
Banánové rybičky
03:20
Magický Špilberk
04:15
Přes nový práh
04:35
Kluk z Louky
05:00
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
05:30
Z metropole
06:00
Zajímavosti z regionů
06:25
Zip
06:55
Zlaté dno
08:25
Buchty po ránu
08:55
Polopatě
09:50
Kalendárium
05:00
Bydlet jako... japandi
05:30
Zajímavosti z regionů
05:59
Studio 6
09:00
Otec Brown X (7)
09:45
David, Molavcová, Mládek, Zagorová
05:15
Černé ovce
05:30
Události v regionech
05:59
Studio 6
09:00
Zdravotní škola V (2)
09:45
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
05:15
Černé ovce
05:30
Události v regionech
06:00
Kalif čápem
06:30
Mahulena, zlatá panna
08:00
Poklad na Sovím hrádku
09:10
Babička
05:30
Kluci v akci
05:59
Studio 6
09:00
Zdravotní škola V (3)
09:45
Docent
10:05
Toulavá kamera
10:35
Objektiv
11:05
Dynastie Nováků (11/13)
12:00
Otázky Václava Moravce
13:00
Zprávy
13:05
O hloupé havířce
14:00
Jaké vlasy má Zlatovláska?
14:30
"Já už budu hodný, dědečku!"
10:00
168 hodin
10:35
Doktor Martin (16/16)
11:30
AZ-kvíz
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Sama doma
14:00
Bydlet jako... japandi
14:30
Oznamuje se láskám vašim
10:10
Peter Nagy 65
11:30
AZ-kvíz
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Sama doma
14:10
Vinorodé břehy Mosely
14:40
Návrat Růžového pantera
10:45
Stůj, nebo se netrefím
12:15
Tři veteráni
13:45
Poslušně hlásím
10:10
Kluci v akci
10:35
Dynastie Nováků (11/13)
11:30
AZ-kvíz
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Sama doma
14:00
Buchty po ránu
14:30
Smrt krásných srnců
15:55
Oznamuje se láskám vašim
17:30
Náves (5/10)
18:25
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:52
Branky, body, vteřiny
16:00
Zdravotní škola V (2)
16:45
Máme rádi zvířata
17:15
AZ-kvíz
17:40
Černé ovce
18:00
Události v regionech
18:25
Kde domov můj?
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:56
Branky, body, vteřiny
16:30
Zdravotní škola V (3)
17:15
AZ-kvíz
17:40
Černé ovce
18:00
Události v regionech
18:25
Kde domov můj?
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:56
Branky, body, vteřiny
15:20
Zázračný nos
17:10
Lotrando a Zubejda
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:52
Branky, body, vteřiny
16:05
Zdravotní škola V (4)
16:45
Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
17:15
AZ-kvíz
17:40
Černé ovce
18:00
Události v regionech
18:25
Kde domov můj?
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:56
Branky, body, vteřiny
20:05
Losování Sportky a Šance
20:10
Vedlejší produkt (2/3)
21:10
168 hodin
21:39
Výsledky losování Šťastných 10
21:40
Jak si nepodělat život
23:10
Případy detektiva Murdocha XVI (9)
20:10
Stíny v mlze II (5/12)
21:20
Reportéři ČT
22:05
Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
22:29
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:30
Marie Antoinetta (5/8)
23:25
Vigil (4/6)
20:10
Želary
22:34
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:35
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
20:05
Losování Sportky a Šance
20:10
Četnické humoresky (18/39)
21:35
Smrt krásných srnců
23:04
Výsledky losování Šťastných 10
23:05
Hitparáda televizní zábavy
20:10
Spravedlnost (2/3)
21:25
Máte slovo s M. Jílkovou
22:25
Na stopě
22:49
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:50
Maigret a vzpurní svědkové (9/54)
ČT1 HD
ČT1 HD
05:30
Zajímavosti z regionů
00:00
Hobby naší doby
00:30
Máme rádi zvířata
00:55
Život mezi bílými čárami
01:50
Manéž Bolka Polívky
03:00
Banánové rybičky
03:25
Zahrada je hra
03:50
Chalupa je hra
04:15
Bydlení je hra
04:35
Pod pokličkou
05:00
Bydlet jako... japandi
05:30
Zajímavosti z regionů
05:59
Studio 6
09:00
Otec Brown X (7)
09:45
David, Molavcová, Mládek, Zagorová
10:00
168 hodin
10:35
Doktor Martin (16/16)
11:30
AZ-kvíz
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Sama doma
14:00
Bydlet jako... japandi
14:30
Oznamuje se láskám vašim
16:00
Zdravotní škola V (2)
16:45
Máme rádi zvířata
17:15
AZ-kvíz
17:40
Černé ovce
18:00
Události v regionech
18:25
Kde domov můj?
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:56
Branky, body, vteřiny
20:10
Stíny v mlze II (5/12)
21:20
Reportéři ČT
22:05
Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
22:29
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:30
Marie Antoinetta (5/8)
23:25
Vigil (4/6)
ČT1 HD
ČT1 HD