MENU
Kuki logo
Pustit
Kuki logo
domů
tarify
TV kanály
TV program
zařízení
podpora
kontakt
objednat Kuki
Kuki konto
domů
tarify
TV kanály
TV program
zařízení
podpora
kontakt
objednat Kuki
Kuki konto
→ CHCI KUKI NA 14 DNÍ ZDARMA ←
← Zpět na výpis kanálů
ČT
2. 5.
PÁ
3. 5.
SO
4. 5.
NE
5. 5.
PO
6. 5.
ÚT
7. 5.
ST
8. 5.
ČT
9. 5.
PÁ
10. 5.
ČT2 HD
ČT2 HD
14:30
Stopa Růžového pantera
3. května 2024
4. května 2024
5. května 2024
6. května 2024
7. května 2024
00:20
Feral
01:35
Hranice bez hranic
02:00
Stopy, fakta, tajemství
02:30
Ukrajinský rozcestník
02:55
Sabotáž
03:25
Před půlnocí
03:50
Cizinec mezi svými
04:20
V zajetí železné opony
04:35
Tři ženy v chalupě
00:25
Věk válečných lodí
01:15
Rozluštěné poklady
02:00
Babylon
02:30
Stopy, fakta, tajemství
03:00
Na tym našim rynku
03:25
Zrušíme tělocvik
03:50
Blogující farářka
04:20
Divnopis
04:25
Štítinská akademie múzických umění
04:50
Kvarteto
00:10
Harry Palmer: Případ Ipcress (5/6)
00:55
Černobyl: Nová svědectví (2/2)
01:45
Vigil (3/6)
02:40
Hranice bez hranic
03:10
Jak ožívá kroj
03:35
Před půlnocí
04:00
Krásy evropského pobřeží
04:10
Cama v Africe
04:35
Správci skanzenu
00:45
Věk válečných lodí
01:30
Žiješ jenom 2x (2/16)
02:00
Hranice bez hranic
02:25
Stopy, fakta, tajemství
02:55
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:20
Krásy evropského pobřeží
03:30
Před půlnocí
03:55
Folklorní výlety
04:25
V zajetí železné opony
04:35
Malotřídka
01:20
Věk válečných lodí
02:05
Vzkaz Jiřího Gaislera
02:20
Před půlnocí
02:50
Ta naša kapela
03:15
Hluk
03:45
Historie.cs
04:40
Hledání starých časů
05:00
Babylon
05:30
Křesťanský magazín
05:59
Dobré ráno
08:30
Divoké světy
09:15
Dobrodružství vědy a techniky
09:45
Sloni zblízka (1/2)
05:20
Auto moto svět
05:40
Auto moto test
06:00
Hrdinové legend
06:50
Příběhy divočiny
07:45
Věčný Egypt
08:40
Cyklotoulky
08:50
Stezka Českem (9/10)
09:15
Zázraky techniky V
05:00
Člověk jako živočišný druh (2/2)
06:00
Rozluštěné poklady
06:45
Velké stroje zblízka II
07:30
Zapomenuté příběhy 2. světové války (4/6)
08:25
Československý filmový týdeník 1974 (1512/2379)
08:40
Hledání ztraceného času
09:00
US-Army v ČSR 1945
09:20
Historie.cs
05:05
Vrcholy Leopolda Sulovského
05:30
Království divočiny
05:59
Dobré ráno
08:30
Kamera na cestách
09:25
Sloni zblízka (2/2)
05:00
Zakázaný Memorial
05:30
Cyklodálky (1/8)
05:59
Dobré ráno
08:30
Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Namib
09:25
Výborná SHOW
10:40
Moje nová tvář
12:00
Postřehy odjinud
12:05
Vládci Třetí říše (4/4)
13:00
Bojovníci ze Západní a Východní fronty – deníček RAF
14:05
Zázraky techniky V
14:55
Římské dostihy (1/2)
10:05
Mírně skryté krásy Albánie
10:25
Letecké katastrofy
11:10
Auto moto svět
11:35
Auto moto test
11:50
Středomoří - soužití člověka a přírody (4/5)
12:40
Babylon
13:10
Zakázaný Memorial
13:35
S kuchařem kolem světa
14:30
Stopa Růžového pantera
10:15
Bitva o rozhlas
11:15
Neznámí hrdinové
11:45
Nedej se
12:05
Občanské noviny
12:15
Křesťanský magazín
12:40
Cesty víry
13:10
Zázraky lidského génia II
14:00
Ztracené poklady Egypta
14:50
Královna ve válce
10:15
Věčný Egypt
11:10
Rozmanitost na souši i pod vodou - národní park Souostroví Mingan
11:40
Babylon
12:10
Planeta pokladů
13:05
Cesty víry
13:30
Okavango - řeka snů (2/4)
14:25
S kuchařem kolem světa
10:15
Římské dostihy (2/2)
11:05
Rozluštěné poklady
11:55
Belgičanka pod Řípem
12:20
Nedej se
12:38
Občanské noviny
12:45
Království divočiny
13:15
Divoké světy
14:00
Amsterdam v ohrožení
14:50
Prahou podzemní drahou
15:45
Výborná SHOW
16:35
Kouzlo Velké Británie
17:20
Vrcholy Leopolda Sulovského
17:50
V karavanu po Polsku (3/8)
18:15
Perimetr
18:45
Hýčkaný vetřelec
19:10
Žiješ jenom 2x (2/16)
19:40
Postřehy odjinud
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
16:05
Kamera na cestách
17:00
Skryté skvosty II (9/10)
17:30
Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Namib
18:25
Okavango - řeka snů (2/4)
19:20
Vrcholy Leopolda Sulovského
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
15:45
Sloni zblízka (2/2)
16:35
V karavanu po Polsku (3/8)
17:05
Římské dostihy (2/2)
18:00
Cyklodálky (1/8)
18:25
Kouzlo Velké Británie
19:20
Zajímavosti z regionů
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
15:20
Královna ve válce
16:20
Dobrodružství vědy a techniky
16:45
Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky
17:45
Letecké katastrofy
18:30
Stezka Českem (9/10)
19:00
Kvarteto
19:25
Československý filmový týdeník 1974 (1512/2379)
19:40
Postřehy odjinud
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
15:30
Příběhy divočiny
16:25
Ztracené poklady Egypta
17:15
Věčný Egypt
18:10
Planeta pokladů
19:00
Cyklotoulky
19:10
Křesťanský magazín
19:40
Postřehy odjinud
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00
Smůla
21:50
Salamandr
23:30
Hitlerovi mladí zabijáci
20:00
Orel přistál
22:25
Damien II
20:00
Sabata
21:50
Maratónec
23:50
Amsterdam v ohrožení
20:00
Velká vlaková loupež (1/2)
21:35
Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni
23:15
Pokrevní pouto
20:00
Skandální příběh rodiny Boleynových (1/3)
21:00
Eurovision Song Contest 2024
23:10
Agent Hamilton II (8/8)
ČT2 HD
ČT2 HD
14:30
Stopa Růžového pantera
00:25
Věk válečných lodí
01:15
Rozluštěné poklady
02:00
Babylon
02:30
Stopy, fakta, tajemství
03:00
Na tym našim rynku
03:25
Zrušíme tělocvik
03:50
Blogující farářka
04:20
Divnopis
04:25
Štítinská akademie múzických umění
04:50
Kvarteto
05:20
Auto moto svět
05:40
Auto moto test
06:00
Hrdinové legend
06:50
Příběhy divočiny
07:45
Věčný Egypt
08:40
Cyklotoulky
08:50
Stezka Českem (9/10)
09:15
Zázraky techniky V
10:05
Mírně skryté krásy Albánie
10:25
Letecké katastrofy
11:10
Auto moto svět
11:35
Auto moto test
11:50
Středomoří - soužití člověka a přírody (4/5)
12:40
Babylon
13:10
Zakázaný Memorial
13:35
S kuchařem kolem světa
14:30
Stopa Růžového pantera
16:05
Kamera na cestách
17:00
Skryté skvosty II (9/10)
17:30
Zázračná planeta: Poslední ráje na Zemi - Namib
18:25
Okavango - řeka snů (2/4)
19:20
Vrcholy Leopolda Sulovského
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00
Orel přistál
22:25
Damien II
ČT2 HD
ČT2 HD