Sleduj film Ve jménu krále 3: Síla medailonu online

akční, dobrodružný, navíc kino plus |  29%

Chceš se podívat na film Ve jménu krále 3: Síla medailonu online? S internetovou telkou Kuki na něj můžeš kouknout hned teď. Vyber si některý z tarifů Kuki a sleduj film Ve jménu krále 3: Síla medailonu v televizi, na PC nebo v mobilu. V sekci Kino najdeš i stovky dalších titulů.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny filmy zde.

Tenkrát v Hollywoodu

After: Odloučení

Spider-Man: Daleko od domova

Arvéd

Zataženo, občas trakaře

Mavka: Strážkyně lesa

Blade Runner 2049

Perinbaba a dva světy

Mizerové navždy

Bratři

Ostrov

Mizerové II

Tonda, Slávka a kouzelné světlo

Angry Birds ve filmu 2

Krotitelé duchů

Mimořádná událost

Šmoulové 2

Spider-man: Bez domova

Muži v černém

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

O filmu Ve jménu krále 3: Síla medailonu

Američan Hazen Kaine je nájemný vrah a žije v bulharské Sofii. Když se ale zaplete s mafií, nevěstí to nic dobrého. Musí splnit poslední úkol a pak bude volný. Jeho cílem jsou tři děti miliardáře Andona Duponta, což se nejeví složité. Hazen se dětí zmocní, ale během jediného okamžiku ho náhrdelník jednoho z dětí uvrhne do časové spirály a Hazen se ocitá ve středověku. Zcela bezbranný čelí středověké armádě a děsivému, oheň chrlícímu drakovi. Právě zde se Hazen naučí být mužem a skutečným válečníkem a pomůže navrátit království do rukou jeho skutečných vládců.

Režie: Uwe Boll
Hrají: Dominic Purcell, Ralitsa Paskaleva, Bashar Rahal, Nikolai Sotirov

Který ze stovek filmů si pustíš jako první?

Proměň svůj obývák v kinosál

Za filmovými trháky jedině do biografu? Ale kdepak. Zapni Kuki a navštiv sekci Kino, kde si za jednorázový poplatek na 48 hodin půjčíš stovky snímků. Jejich nabídka se postupně rozrůstá a mění, takže se nebudeš nikdy nudit. Některé filmy můžeš sledovat v původním znění s titulky, jiné zase s českým dabingem.


Pokud jsi filmový fajnšmekr, využij vylepšení Navíc kino plus. Zpřístupní ti hromadu filmů bez nutnosti platit za každý z nich. Nezapomeň také, že součástí každého tarifu Kuki je 100 filmů zcela zdarma.

Proměň svůj obývák v kinosál