Sleduj film Útěk z Pretorie online

akční, kinotéka | Na 48 hodin za 49 Kč |  70%

Chceš se podívat na film Útěk z Pretorie online? S internetovou telkou Kuki na něj můžeš kouknout hned teď. Vyber si některý z tarifů Kuki a sleduj film Útěk z Pretorie v televizi, na PC nebo v mobilu. V sekci Kino najdeš i stovky dalších titulů.

Sledovat Útěk z Pretorie

Hotel Transylvánie

Venom

After: Odloučení

Bratři

Venom 2: Carnage přichází

Mavka: Strážkyně lesa

Perinbaba a dva světy

Arvéd

Matka v trapu

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Tancuj Matyldo

Mizerové II

Jumanji: Vítejte v džungli!

Tenkrát v Hollywoodu

Hotel Transylvánie: Transformánie

Spider-Man: Daleko od domova

Krotitelé duchů 2

Vzhůru za sny

Spider-Man: Napříč paralelními světy

Andělé a démoni

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Útěk z Pretorie online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O filmu Útěk z Pretorie

V 80. letech 20. století stále ještě vládla v Jižní Africe politika apartheidu. Represivní systém rasové segregace však již dostává první trhliny a zvedají se mohutné vlny odporu. Belošští studenti sociologie Tim Jenkin a Stephen Lee se angažují v zakázané Africkém národním kongresu, ilegální politické straně, která hájí zájmy utlačovaného černošského obyvatelstva. Účastní se jejích akcí a bojují za svobodu a rovnost všech ras. V roce 1978 je obviní z výroby a distribuce letáků zakázaných organizací a uvězní v ústřední bělošské věznici v Pretorii. Dva inteligentní a vynalézaví mladíci, kteří bojovali za svobodu národa, musí nyní bojovat sami za sebe. Snaží se vymyslet způsob, jak se dostat zpátky na svobodu. Na svůj útěk potřebují vyrobit klíče k devíti dveřím, které vedou za vězeňské zdi. Vhodná chvíle k akci nastane během vězeňské vzpoury v prosinci 1979.

Režie: Francis Annan
Hrají: Daniel Radcliffe, Ian Hart, Daniel Webber, Nathan Page, Stephen Hunter, Mark Leonard Winter, Jeanette Cronin, David Wilson Barnes, Adam Tuominen, Genevieve Mooy

Který ze stovek filmů si pustíš jako první?

Proměň svůj obývák v kinosál

Za filmovými trháky jedině do biografu? Ale kdepak. Zapni Kuki a navštiv sekci Kino, kde si za jednorázový poplatek na 48 hodin půjčíš stovky snímků. Jejich nabídka se postupně rozrůstá a mění, takže se nebudeš nikdy nudit. Některé filmy můžeš sledovat v původním znění s titulky, jiné zase s českým dabingem.


Pokud jsi filmový fajnšmekr, využij vylepšení Navíc kino plus. Zpřístupní ti hromadu filmů bez nutnosti platit za každý z nich. Nezapomeň také, že součástí každého tarifu Kuki je 100 filmů zcela zdarma.

Proměň svůj obývák v kinosál