Sleduj film Smrtící Výměna online

navíc kino plus, napínavý |  37%

Chceš se podívat na film Smrtící Výměna online? S internetovou telkou Kuki na něj můžeš kouknout hned teď. Vyber si některý z tarifů Kuki a sleduj film Smrtící Výměna v televizi, na PC nebo v mobilu. V sekci Kino najdeš i stovky dalších titulů.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny filmy zde.

Tenkrát v Hollywoodu

After: Odloučení

Spider-Man: Daleko od domova

Arvéd

Zataženo, občas trakaře

Mavka: Strážkyně lesa

Blade Runner 2049

Perinbaba a dva světy

Mizerové navždy

Bratři

Ostrov

Mizerové II

Tonda, Slávka a kouzelné světlo

Angry Birds ve filmu 2

Krotitelé duchů

Mimořádná událost

Šmoulové 2

Spider-man: Bez domova

Muži v černém

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

O filmu Smrtící Výměna

Samantha a dcera Blake pozvou Chloe, studentku zahraniční výměny z Británie, do svého kalifornského domova. Obě dívky se stanou blízkými přáteli, ale Samanthy neklid začíná podezřelou smrtí Blakova přítele, zvláště když se její vlastní dcera Blake jeví jako podezřelá. Samantha se vydává dokázat nevinu své dcery a zjišťuje, že Chloein konečný plán je „adoptovat“ Samanthu jako její „mámu“ bez dalších dětí, které by jí překážely!

Režie: Tom Shell
Hrají: Lindsay Hartley, Cynthia Watros, Jason Shane Scott, Valentina Novakovic, Victoria Konefal

Který ze stovek filmů si pustíš jako první?

Proměň svůj obývák v kinosál

Za filmovými trháky jedině do biografu? Ale kdepak. Zapni Kuki a navštiv sekci Kino, kde si za jednorázový poplatek na 48 hodin půjčíš stovky snímků. Jejich nabídka se postupně rozrůstá a mění, takže se nebudeš nikdy nudit. Některé filmy můžeš sledovat v původním znění s titulky, jiné zase s českým dabingem.


Pokud jsi filmový fajnšmekr, využij vylepšení Navíc kino plus. Zpřístupní ti hromadu filmů bez nutnosti platit za každý z nich. Nezapomeň také, že součástí každého tarifu Kuki je 100 filmů zcela zdarma.

Proměň svůj obývák v kinosál