Sleduj film Nemravné dopisy online

komedie, fantasy, historický, kinotéka | Na 48 hodin za 79 Kč |  70%

Chceš se podívat na film Nemravné dopisy online? S internetovou telkou Kuki na něj můžeš kouknout hned teď. Vyber si některý z tarifů Kuki a sleduj film Nemravné dopisy v televizi, na PC nebo v mobilu. V sekci Kino najdeš i stovky dalších titulů.

Sledovat Nemravné dopisy

Zataženo, občas trakaře

Blade Runner 2049

Tenkrát v Hollywoodu

After: Odloučení

Arvéd

Mavka: Strážkyně lesa

Spider-Man: Daleko od domova

Ostrov

Angry Birds ve filmu

Mizerové navždy

Perinbaba a dva světy

Angry Birds ve filmu 2

Jumanji: Další level

Perinbaba

Spider-Man: Napříč paralelními světy

Krotitelé duchů

Equalizer 3: Poslední kapitola

Mimořádná událost

Jumanji: Vítejte v džungli!

Mizerové II

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Nemravné dopisy online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O filmu Nemravné dopisy

Anglické přímořské městečko 20. let minulého století se v této bláznivé mysteriózní komedii stává svědkem temného a absurdního skandálu. Snímek Nemravné dopisy, natočený podle skutečného příběhu, který je podivnější než fikce, sleduje dvě sousedky: hluboce konzervativní místní obyvatelku Edith Swan (Colman) a hlučnou irskou přistěhovalkyni Rose Gooding (Buckley). Když Edith a ostatní obyvatelé začnou dostávat nemravné dopisy plné nechtěně vtipných nadávek, je sprostá Rose obviněna ze zločinu. Anonymní dopisy vyvolávají celonárodní rozruch a následuje soudní proces. Když však ženy z města - v čele s policistkou Gladys Moss (Vasan) - začnou zločin samy vyšetřovat, pojmou podezření, že něco není v pořádku a že Rose možná nakonec není pachatelkou.

Režie: Thea Sharrock
Hrají: Olivia Colman, Jessie Buckley, Hugh Skinner, Timothy Spall, Lolly Adefope, Anjana Vasan, Eileen Atkins, Alisha Weir, Gemma Jones, Jason Watkins, Joanna Scanlan, Malachi Kirby, Richard Goulding

Který ze stovek filmů si pustíš jako první?

Proměň svůj obývák v kinosál

Za filmovými trháky jedině do biografu? Ale kdepak. Zapni Kuki a navštiv sekci Kino, kde si za jednorázový poplatek na 48 hodin půjčíš stovky snímků. Jejich nabídka se postupně rozrůstá a mění, takže se nebudeš nikdy nudit. Některé filmy můžeš sledovat v původním znění s titulky, jiné zase s českým dabingem.


Pokud jsi filmový fajnšmekr, využij vylepšení Navíc kino plus. Zpřístupní ti hromadu filmů bez nutnosti platit za každý z nich. Nezapomeň také, že součástí každého tarifu Kuki je 100 filmů zcela zdarma.

Proměň svůj obývák v kinosál