Sleduj film Město neřesti (5/5) online

historický, krimi, navíc kino plus |  47%

Chceš se podívat na film Město neřesti (5/5) online? S internetovou telkou Kuki na něj můžeš kouknout hned teď. Vyber si některý z tarifů Kuki a sleduj film Město neřesti (5/5) v televizi, na PC nebo v mobilu. V sekci Kino najdeš i stovky dalších titulů.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny filmy zde.

Zataženo, občas trakaře

Blade Runner 2049

Arvéd

Mavka: Strážkyně lesa

Nespoutaný Django

Národní třída

After: Odloučení

Ostrov

Angry Birds ve filmu

Equalizer 3: Poslední kapitola

Angry Birds ve filmu 2

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Spider-Man: Napříč paralelními světy

Jumanji: Vítejte v džungli!

Přišla v noci

Perinbaba a dva světy

Muž jménem Otto

Spider-Man: Paralelní světy

Zataženo, občas trakaře 2

O filmu Město neřesti (5/5)

Henry přemítá o problémech s financování skupiny z Bow Street a přemýšlí nad tím, jak blízko je Londýn situaci, kdy opět nebude mít žádnou policii. Jako nový smírčí soudce ve Westminsteru chce spisovatel Henry Fielding spolu se svým nevlastním slepým bratrem Johnem sestavit policejní jednotku, která by řešila vzrůstající kriminální aktivity v Londýně. Najdou potenciálního mecenáše v lordu Newcastlovi, bratrovi předsedy vlády, ale on pochybuje nad přínosem takové jednotky. S pomocí vysoce postaveného konstábla z Holbornu, Saunderse Welche, se bratři rozhodli Newcastlovi ukázat, že dokážou zbavit...

Režie: Justin Hardy
Hrají: Francis Magee, Steve Speirs, Alice O'Connell

Který ze stovek filmů si pustíš jako první?

Proměň svůj obývák v kinosál

Za filmovými trháky jedině do biografu? Ale kdepak. Zapni Kuki a navštiv sekci Kino, kde si za jednorázový poplatek na 48 hodin půjčíš stovky snímků. Jejich nabídka se postupně rozrůstá a mění, takže se nebudeš nikdy nudit. Některé filmy můžeš sledovat v původním znění s titulky, jiné zase s českým dabingem.


Pokud jsi filmový fajnšmekr, využij vylepšení Navíc kino plus. Zpřístupní ti hromadu filmů bez nutnosti platit za každý z nich. Nezapomeň také, že součástí každého tarifu Kuki je 100 filmů zcela zdarma.

Proměň svůj obývák v kinosál