Sleduj film Equalizer 3: Poslední kapitola online

akční, krimi, kinotéka | Na 48 hodin za 79 Kč |  73%

Chceš se podívat na film Equalizer 3: Poslední kapitola online? S internetovou telkou Kuki na něj můžeš kouknout hned teď. Vyber si některý z tarifů Kuki a sleduj film Equalizer 3: Poslední kapitola v televizi, na PC nebo v mobilu. V sekci Kino najdeš i stovky dalších titulů.

Sledovat Equalizer 3: Poslední kapitola

Hotel Transylvánie

Venom

After: Odloučení

Mavka: Strážkyně lesa

Bratři

Venom 2: Carnage přichází

Perinbaba a dva světy

Arvéd

Matka v trapu

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Tancuj Matyldo

Mizerové II

Jumanji: Vítejte v džungli!

Tenkrát v Hollywoodu

Hotel Transylvánie: Transformánie

Spider-Man: Daleko od domova

Krotitelé duchů 2

Vzhůru za sny

Spider-Man: Napříč paralelními světy

Andělé a démoni

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Equalizer 3: Poslední kapitola online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O filmu Equalizer 3: Poslední kapitola

Robert McCall (Denzel Washington) se od chvíle, kdy se vzdal práce vládního zabijáka, snaží vyrovnat se strašnými činy, které spáchal v minulosti, a útěchu nachází zejména ve službě spravedlnosti pro utlačované. Překvapivě se však ocitá zpátky doma v jižní Itálii a zjišťuje, že jeho noví přátelé jsou pod kontrolou místních zločineckých bossů. Když se události změní na smrtelné, McCall ví, co musí udělat: stát se ochráncem svých přátel tím, že se postaví mafii.

Režie: Antoine Fuqua
Hrají: Denzel Washington, Dakota Fanning, Gaia Scodellaro, Bruno Bilotta, David Denman, Eugenio Mastrandrea, Melissa Leo, Sonia Ammar, Remo Girone, Andrea Scarduzio, Daniele Perrone, Andrea Dodero, Zakaria Hamza, Niccolò Senni, Alessandro Pess, Adolfo Margiotta, Valerio Da Silva, Giampiero Rotoli, Isabella Delle Monache, Salvatore Ruocco, Giovanni Trombetta, Massi Furlan, Giuseppe Russo, Giovanni Scotti, Marta Zoffoli, Marco Giuliani, Simona Distefano, Mauro Cremonini, Arcangelo Iannace, Beatrice Aiello, Mariarosaria Mingione, Diego Riace, Lucia Zotti

Který ze stovek filmů si pustíš jako první?

Proměň svůj obývák v kinosál

Za filmovými trháky jedině do biografu? Ale kdepak. Zapni Kuki a navštiv sekci Kino, kde si za jednorázový poplatek na 48 hodin půjčíš stovky snímků. Jejich nabídka se postupně rozrůstá a mění, takže se nebudeš nikdy nudit. Některé filmy můžeš sledovat v původním znění s titulky, jiné zase s českým dabingem.


Pokud jsi filmový fajnšmekr, využij vylepšení Navíc kino plus. Zpřístupní ti hromadu filmů bez nutnosti platit za každý z nich. Nezapomeň také, že součástí každého tarifu Kuki je 100 filmů zcela zdarma.

Proměň svůj obývák v kinosál