Ano, vážně!

Tato dýně vážila přes 1190 kilogramů

Vypěstoval ji v roce 2016 Mathias Willemijns za pouhých 100 dní. Na její zalévání padly tisíce litrů vody a v době nejrychlejšího růstu přibývala o téměř 30 kilogramů denně. Kolik litrů dýňové polévky se z ní uvařilo bohužel nevíme, ale víme, že jedno jediné semeno této dýně se pro další pěstování může vydražit i za 100 dolarů.

 

Kolik litrů dýňové polévky se z ní uvařilo?

To bohužel nevíme, ale víme, že jedno jediné semeno této dýně se pro další pěstování může vydražit i za 100 dolarů. Jak lze uvařit dýňovou polévku a další dobroty z dýní můžeš sledovat kdykoliv v telce Kuki na kanálu TV Paprika, třeba v kuchařském seriálu Kulinářské schůzky nebo Jednohubky.
Můžeš vyrazit i na cesty s pořadem Když kuchař vyrazí do světa a nebo vařit podle světových celebrit (Gerard Depardieu, Marthou Stewartová, Jamie Oliver, aj.) Nejnovějším pořadem, který ti naservíruje skvělé recepty je Hezky česky s Vendy a Adamem, s ústřední dvojicí Vendy Špetlíkovou a Adamem Novotným.

Objevuj nové recepty každý den.

S Kuki větší můžeš nyní sledovat TV Paprika 14 dní zdarma.

Díky Kuki větší budeš moci sledovat 60 televizních kanálů, pořady si pustíš klidně až 7 dní po jejich odvysílání a ještě ti k tomu dáme 10 hodin pro tvé nahrávky. A když budeš chtít můžeš vždy 1× za 30 dní 30 TV kanálů vyměnit. Každý měsíc tak můžeš sledovat úplně něco jiného.