Sleduj seriál Ztracený symbol online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Ztracený symbol online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Ztracený symbol v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Krkonošská pohádka

Hezky česky

Big Brother

Akční jízda

Einstein - Případy nesnesitelného génia

Bylo nebylo

Smích povolen

Lásky čas

Šéfka

Simpsonovi

Šmoulové

MasterChef Česko

Opičinky

Marie Terezie

V říši divů

Comeback

Pohádky z mechu a kapradí

Oktopus

Kriminálka Anděl

Výměna manželek

O seriálu Ztracený symbol

Robert Langdon, symbolog z Harvardské univerzity, kterého diváci znají z filmu Šifra mistra Leonarda se vrací, aby vyšetřil zmizení svého bývalého mentora.

Využívá své schopnosti při luštění záhadných symbolů a kódů a postupně odhaluje mrazivé spiknutí. Diváky vtáhne do historické symboliky, zakódovaných matematických hádanek a nejrůznějších mýtů historie, kde hlavní roli hrají svobodní zednáři!

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma