Sleduj seriál Zrazená láska online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Zrazená láska online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Zrazená láska v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Zrazená láska online

Love Island

Oktopus

MasterChef Česko

Souboj na talíři

Osada

ZOO

Marie Antoinetta

Zlatá labuť

Pod hladinou

Jedna rodina

Zákony vlka

Simpsonovi

Návštěvníci

Kriminálka Anděl

Výměna manželek

Eliška a Damián

Ulice

Táta v nesnázích

Policie Modrava

Specialisté

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Zrazená láska online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Zrazená láska

Asya je úspěšná a vážená lékařka, profesorka, ředitelka kliniky, má rovněž úspěšného manžela, architekta Volkana, který je skvělým otcem jejich syna, týnejdžra Aliho. Rodina žije v luxusu, vše se zdá být zalité sluncem.... až jednoho dne najde Asya na manželově šále dlouhý zlatý vlas. Okamžitě ho začne podezírat z nevěry. Najednou si všimne, že svět je plný atraktivních blondýn – která z nich je asi Volkanovou milenkou?

Může to být Serep, Volkanova asistentka, která se zrovna rozvádí? Asya prohledá manželův mobil a najde tam poděkování z hotelu, ve kterém Volkan strávil noc. Hotel se jmenuje Love and Love. Svěří se přítelkyni a kolegyni Derye, která zná Volkana od dětství. Ta se jí vysměje – Volkan určitě miluje jen ji, ostatně blondýny se mu nikdy nelíbily, dokonce se rozešel ze svou láskou na střední škole, když si odbarvila vlasy. Derya Asye řekne, že je přepracovaná a měla by si odpočinout. To ale Asyu podezření nezbaví...

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma