Sleduj seriál Zločiny z vřesovišť online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Zločiny z vřesovišť online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki větší a sleduj Zločiny z vřesovišť v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Zločiny z vřesovišť online

Hezky česky

Akční jízda

Bylo nebylo

Devadesátky

Simpsonovi

Smích povolen

V říši divů

Ano, šéfe!

Lásky čas

Špunti na cestě

Survivor Česko & Slovensko

Stíny v mlze

Akční jízda

Slunečná

ZOO

Harry Potter

Lásky čas

Ulice

Výměna manželek

Odznak Vysočina

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Zločiny z vřesovišť online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Zločiny z vřesovišť

Vera Stanhopeová vede kriminalistický tým v severoanglickém Northumberlandu. Její způsob vyšetřování je nezvyklý, ale účinný. Místo na shromažďování faktů se soustředí spíše na vcítění se do duší a vztahů všech zainteresovaných a z toho pak činí své závěry. Adaptaci detektivních románů britské prozaičky Ann Cleevesové, které péčí nakladatelství Euromedia Group – Knižní klub vyšly i v češtině, natočila televizní společnost ITV, hlavní role svérázné inspektorky Very Stanhopeové se zhostila uznávaná britská herečka Brenda Blethynová. Jejího zástupce, mladého seržata Joea Ashworthe, ztvárnil David Leon, pro něhož tato role představovala jednu z prvních výrazných hereckých příležitostí.

Epizoda 1 (Skryté hlubiny):
V úvodní epizodě čtyřdílného cyklu stojí Vera Stanhopeová před dvěma krátce po sobě spáchanými vraždami, jejichž oběti byly naaranžovány způsobem, připomínajícím umělecké instalace – ve vodě plné krásných květin. Podezřelých je mnoho a vrah zatím chystá další zrůdné výtvarné dílo...

Epizoda 2 (Stíny vzpomínek):
Je to už pěkná řádka let, co bylo nalezeno tělo uškrcené Abigail Mantelové. Ze zločinu byla obviněna nadaná hudebnice Jeanie Longová, milenka vlivného podnikatele a ovdovělého otce oběti. Soudce neuvěřil jejímu tvrzení, že se v inkriminovaném dni nacházela v Londýně, a mladou ženu poslal na doživotí do vězení. Po jedenácti letech a po zamítnutí žádosti o podmínečné propuštění spáchá Jeannie sebevraždu a už se nedozví, že se nečekaně přihlásil svědek, který ji v britské metropoli tehdy potkal. K případu je povolána zkušená policejní inspektorka Vera Stanhopeová, aby ve spolupráci se svým asistentem posoudila postup předešlého vyšetřovacího týmu a pokusila se odhalit pravého pachatele. Mezi obyvateli vzrůstá napětí a situace se ještě více zdramatizuje, když dojde k další vraždě.

Epizoda 3 (Past na vránu):
V areálu přírodní rezervace se plánuje výstavba lomu, proto je zde nutné provést ekologický průzkum. Kvůli němu se do odlehlého domku v kopcích nastěhovala přírodovědkyně Anne Preeceová. Vzápětí je ovšem ve stodole objeveno tělo zavražděné majitelky domku a přilehlé farmy. Mohla její smrt souviset s připravovanou výstavbou? Vyšetřování se ještě nestačí ani pořádně rozběhnout a následuje další vražda. Aby případ vyřešila, bude muset svérázná inspektorka Vera Stanhopeová rozplést nesmírně složité vztahy mezi zúčastněnými a kromě svého osvědčeného policejního týmu povolat na pomoc i svou neomylnou intuici.

Zdroj: ČT
Oficiální text distributora.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 140 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma