Sleduj seriál Tajemství pana M. online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Tajemství pana M. online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Tajemství pana M. v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Tajemství pana M. online

Vyšehrad

Simpsonovi

Vampirina

ZOO

Prasátko Peppa

Futurama

Ano, šéfe!

Chlap

Polda

Výměna manželek

Jak vycvičit draky

Ulice

Peče celá země

Červený trpaslík

Bondfest

Tlapková patrola

Specialisté

Zoufalé manželky

Dáma a Král

1. Mise

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Tajemství pana M. online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Tajemství pana M.

Dobrodružný hraný seriál pro děti, který přibližuje osobnost brněnského opata a zakladatele genetiky Johanna Gregora Mendela, od jehož narození v roce 2022 uplyne dvě stě let. Seriál vznikl ve spolupráci se Statutárním městem Brnem, Akademií věd České republiky, Jihomoravským krajem, výzkumným centrem CEITEC Masarykovy univerzity a Mendelovou zemědělskou a lesnickou univerzitou v Brně.

Prostřednictvím party tří dětí, jež shoda náhod svede dohromady s poněkud svérázným panem M., začínají diváci detektivním způsobem postupně rozplétat nejen jeho tajemství, ale současně také příběh muže, jehož dnes celý svět staví na roveň vědcům, jakými byli Darwin nebo Einstein. V osmi dílech dá však seriál dětem nahlédnout také do dalších fascinujících oblastí a oborů, v nichž Mendel kromě pokusů s křížením rostlin výrazně vynikal, počínaje meteorologií a včelařstvím a konče astronomií.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma