Sleduj seriál Případy Josefa Klímy online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Případy Josefa Klímy online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Případy Josefa Klímy v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Iveta

Spidey a jeho úžasní přátelé

Lajna

Survivor Česko & Slovensko

Jedna rodina

Vytoč mého agenta

Stíny v mlze

Polda

Fantomas

Výměna manželek

Simpsonovi

Lež na pláži

Utajený šéf

Zlatá labuť

Futurama

Specialisté

ZOO

Můj přítel Monk

101 Dalmatinská

Mission: Impossible

O seriálu Případy Josefa Klímy

Legenda české žurnalistiky je zpět! Josef Klíma se i s celým svým týmem vrací na televizi Prima a už od září bude rozkrývat šokující kauzy a bojovat proti práci šmejdů a zločinců komplikujících život lidem, kteří se sami dokážou jen těžko bránit.

Případy Josefa Klímy se zaměří hlavně na problémy, které diváky nejvíc tíží. Nečekejte tedy rozplétání těžko pochopitelných politických kauz, ve kterých se ztrácí i kdejaký odborník. Tým kolem Josefa Klímy půjde hlavně po podvodnících, kteří komplikují život obyčejným lidem, a bude objasňovat detaily trestných činů, ve kterých jsou nejasnosti či podezření na křivá obvinění. A dostane se i na objasňování záhad, které zůstávaly dlouhé roky obestřeny tajemstvím.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma