Sleduj seriál Případy 1. oddělení online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Případy 1. oddělení online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Případy 1. oddělení v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Sedm schodů k moci

Policie Hvar

Zlatá labuť

Zalez do spacáku

Kámoši hafíci

Čtyřlístek

Božena

Výměna manželek

Dobré ráno, Brno!

Simpsonovi

Smysl pro tumor

Specialisté

Gilmorova děvčata

Kuřecí četa

Bondfest

Alvin a Chipmunkové

Comeback

Peče celá země

Jedna rodina

Hvězdná brána: Atlantida

O seriálu Případy 1. oddělení

Seriál inspirovaný skutečnými policejními případy. Po stopách nejzávažnějších zločinů se vydává tým ostřílených vyšetřovatelů. Základní tým 1. oddělení se znovu pouští do práce. Všichni jsou o 6 let starší. A v jejich oboru se mnohé proměnilo. Pachatelé jsou sebevědomější, odolnější. Moderní technologie proměňují chování společnosti. Facebook, WhatsApp, Instagram, YouTube, nástup internetové kriminality…

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma