Sleduj seriál Poklady Klementina online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Poklady Klementina online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Poklady Klementina v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Poklady Klementina online

Harry Potter

Sedm schodů k moci

Policie Hvar

Zlatá labuť

Kámoši hafíci

Zalez do spacáku

Výměna manželek

Božena

Čtyřlístek

Dobré ráno, Brno!

Peče celá země

Simpsonovi

Smysl pro tumor

Specialisté

Gilmorova děvčata

Dexter: Nová krev

Jedna rodina

Adikts

Comeback

ZOO

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Poklady Klementina online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Poklady Klementina

Barokní areál Klementina, jehož název je odvozen od kostela sv. Klimenta ze 13. století, začali po svém příchodu do Čech v roce 1556 budovat jezuité a v jeho výstavbě pokračovali až do roku 1773, kdy byl jejich řád zrušen. Od té doby se traduje pověst, že jezuité ukryli v Klementinu poklad nedozírné hodnoty. Ten se sice nikdy nenašel a nejspíš ani neexistoval, ale přesto se v Klementinu poklady nacházejí.

Tvoří je fondy Národní knihovny, které obsahují mimo jiných i řadu mimořádně cenných rukopisů. Seznámení s nimi nabízí nový seriál ČT, ve kterém herec Jiří Dvořák postupně představí historicky cenné a vizuálně krásné rukopisy. Kromě příběhů, které jsou v rukopisech zachyceny, se seriál věnuje také jejich autorům a zadavatelům a zprostředkovává dobový náhled na svět, který se skrývá v bohaté obrazové výzdobě. Obrazové výjevy z těchto významných kulturních památek v novém seriálu ČT navíc ožívají díky animacím Porina Rašpici.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma