Sleduj seriál Město a město online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Město a město online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Město a město v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Sedm schodů k moci

Policie Hvar

Zlatá labuť

Zalez do spacáku

Kámoši hafíci

Čtyřlístek

Božena

Výměna manželek

Dobré ráno, Brno!

Simpsonovi

Smysl pro tumor

Specialisté

Gilmorova děvčata

Kuřecí četa

Bondfest

Alvin a Chipmunkové

Comeback

Peče celá země

Jedna rodina

Hvězdná brána: Atlantida

O seriálu Město a město

Když je v pozoruhodném, omšelém městě Besźel kdesi na okraji Evropy nalezeno tělo zavražděné ženy, vypadá to jako všední případ pro inspektora Tyadora Borlúa z Oddělení mimořádných zločinů. Ale s postupujícím pátráním začínají důkazy poukazovat na spiknutí mnohem podivnější a vražednější, než si vůbec dokázal představit.

Borlú se musí vydat do jediné metropole na světě, která je stejně zvláštní, jako jeho domovské město, přes hranici, která nemá obdoby. Jde o putování stejně tak duchovní jako fyzické, o posun ve vnímání, vidění neviděného...

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma