Sleduj seriál Klamstvo online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Klamstvo online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Klamstvo v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Krkonošská pohádka

Big Brother

Einstein - Případy nesnesitelného génia

Simpsonovi

Šéfka

MasterChef Česko

Opičinky

Comeback

Marie Terezie

Oktopus

Pohádky z mechu a kapradí

Šmoulové

Výměna manželek

Kriminálka Anděl

Hezky česky

Táta v nesnázích

Policie Modrava

ZOO

Dokonalá planeta

Ulice

O seriálu Klamstvo

Svobodná učitelka na gymnáziu Laura se vydává na rande s Andrejom, úspěšným chirurgem, vdovcem a především otcem jednoho žáka Laury. I když se večer odvíjí nad očekávání dobře, ráno se Laura probouzí se zjištěním, že byla znásilněna.

Co se v tuto osudovou noc stalo, není úplně jasné, příběh má dvě verze, neexistují důkazy, které by jednu nebo druhou vyvrátily, natož potvrdily. Čeho je tak Laura schopná v bezvýchodné situaci, kdy se jí nedostává podpory ani od policie?

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma