Sleduj seriál Inspektor Rebus online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Inspektor Rebus online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki větší a sleduj Inspektor Rebus v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Inspektor Rebus online

Hezky česky

Bylo nebylo

Akční jízda

Smích povolen

Simpsonovi

V říši divů

Lásky čas

Ano, šéfe!

Devadesátky

Akční jízda

Lásky čas

Slunečná

Ulice

Špunti na cestě

Stíny v mlze

Columbo

Jake a piráti ze Země Nezemě

Bing

Harry Potter

Hercule Poirot

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Inspektor Rebus online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Inspektor Rebus

Podle série knižních bestsellerů spisovatele Iana Rankina vznikl jeden z nejoblíbenějších anglických kriminálních seriálů z prostředí skotského hlavního města Edinburgh. Detektiv inspektor John Rebus (Ken Stott) je rozvedený, s dcerou se nikdy nevídá a má problémy s pitím. Zatímco se v práci musí vypořádat s důsledky lidské zranitelnosti, v soukromí se potýká se svými vnitřními démony. Každý případ, který vyšetřuje, se pro něj stává osobní záležitostí. Postupně vychází najevo nejen tajemství, která musí odhalit, ale i jeho minulost a problémy. Jednotlivé epizody vznikly podle Rankinových románů (a v jednom případě podle povídky) a odehrávají se jako série samostatných kriminálních filmů. Rebus se protlouká starodávnými a překrásnými ulicemi Edinburghu, ale neváhá nahlédnout ani do jeho temnějších, nebezpečnějších koutů. Ken Stott hraje Inspektora Rebuse tak, jak ho Rankin popisuje ve svých příbězích – jako drsného, otřelého detektiva s velkým smyslem pro humor a slabostí pro romantiku. Napínavé příběhy Inspektora Rebuse uchvátily diváky po celém světě.

Zdroj: TV Prima

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 140 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma