Sleduj seriál Hledání ztracených světů online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Hledání ztracených světů online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Hledání ztracených světů v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Policie Modrava

Odznak Vysočina

Simpsonovi

Čarodějky

Výměna manželek

Stíny v mlze

Survivor Česko & Slovensko

Specialisté

Nemocnice na kraji města

ZOO

Polda

Ulice

Příšerky v rachotě

Ano, šéfe!

Četnické humoresky

Stateční zajíčci

Kriminálka Anděl

Komisař Rex

Columbo

Lajna

O seriálu Hledání ztracených světů

V druhé řadě seriálu sledujeme, jak populární český herec Jiří Dvořák, známý z divadla i televizních seriálů, vyráží za svým snem o dobrodružství. Opouští bezpečí civilizace a vydává se na objevitelskou výpravu do Indie.

Indie je země fascinující svou rozmanitostí, dávnou historií, bohatou faunou a flórou – a také množstvím obyvatel, kteří sice žijí v nejmodernější současnosti, ale zároveň pod vlivem dávných náboženských tradic, mnohdy ne zcela srozumitelných pro Evropana.

Přijíždí jako turista, který dosud necestoval za hranice evropské civilizace, a když už někdy opustil Prahu a její divadelní a filmové prostředí, jednalo se o ubytování v resortu s patřičným servisem.

Co se stane, když česká celebrita bude nucena vykročit ze své komfortní zóny? Není lehké se vyrovnat s všudypřítomným hlukem a vedrem, s jazykovou bariérou a obavou z nemocí. Jak v sobě může našinec překonat strach a nepohodlí a otevřít se jiné kultuře?

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma