Sleduj seriál Hledání ztracených světů online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Hledání ztracených světů online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Hledání ztracených světů v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Hledání ztracených světů online

Love Island

MasterChef Česko

Oktopus

Osada

Marie Antoinetta

Zákony vlka

ZOO

Pod hladinou

Souboj na talíři

Zlatá labuť

Návštěvníci

Jedna rodina

Simpsonovi

Kriminálka Anděl

Táta v nesnázích

Eliška a Damián

Výměna manželek

Policie Modrava

Ulice

Specialisté

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Hledání ztracených světů online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Hledání ztracených světů

V druhé řadě seriálu sledujeme, jak populární český herec Jiří Dvořák, známý z divadla i televizních seriálů, vyráží za svým snem o dobrodružství. Opouští bezpečí civilizace a vydává se na objevitelskou výpravu do Indie.

Indie je země fascinující svou rozmanitostí, dávnou historií, bohatou faunou a flórou – a také množstvím obyvatel, kteří sice žijí v nejmodernější současnosti, ale zároveň pod vlivem dávných náboženských tradic, mnohdy ne zcela srozumitelných pro Evropana.

Přijíždí jako turista, který dosud necestoval za hranice evropské civilizace, a když už někdy opustil Prahu a její divadelní a filmové prostředí, jednalo se o ubytování v resortu s patřičným servisem.

Co se stane, když česká celebrita bude nucena vykročit ze své komfortní zóny? Není lehké se vyrovnat s všudypřítomným hlukem a vedrem, s jazykovou bariérou a obavou z nemocí. Jak v sobě může našinec překonat strach a nepohodlí a otevřít se jiné kultuře?

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma