Sleduj seriál Greta Thunbergová - rok ke změně světa online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Greta Thunbergová - rok ke změně světa online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Greta Thunbergová - rok ke změně světa v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Iveta

Spidey a jeho úžasní přátelé

Lajna

Survivor Česko & Slovensko

Jedna rodina

Vytoč mého agenta

Stíny v mlze

Polda

Fantomas

Výměna manželek

Simpsonovi

Lež na pláži

Utajený šéf

Zlatá labuť

Futurama

Specialisté

ZOO

101 Dalmatinská

Můj přítel Monk

Mission: Impossible

O seriálu Greta Thunbergová - rok ke změně světa

Minisérie sleduje švédskou školačku na ojedinělé cestě, při níž dvakrát přeplula Atlantik na plachetnici, stanula tváří v tvář světovým lídrům a stala se předmětem zásadních diskusí o budoucnosti lidstva. Rovněž tak nahlíží do jejího osobního prožívání plného vizí...

V roce 2021 oslavila světoznámá klimatická aktivistka Greta Thunbergová osmnácté narozeniny. Svět se mezitím rozdělil a názory na její nevídanou činnost se hodně liší. Někdo ji má za vzor, jiný za spratka, kterému nevysvětlili, že současný svět je složitý a rozmanitý. Sama říká, neposlouchejte mě, ale vědu.

Dokumentaristé z BBC provázeli školačku po celý rok. V roce 2019, kdy COVID 19 ovlivnil a asi i resetoval celý svět, se na rok uvolnila z vyučování, aby mohla na vlastní oči s předními světovými klimatology pozorovat dopady globálního oteplování. Chtěla zjistit a dát vědět ostatním, zda máme technologie, které mohou pomoci ochránit naši budoucnost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma