Sleduj seriál Dr. Ludsky online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Dr. Ludsky online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Dr. Ludsky v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Sedm schodů k moci

Policie Hvar

Zlatá labuť

Zalez do spacáku

Kámoši hafíci

Čtyřlístek

Božena

Výměna manželek

Dobré ráno, Brno!

Simpsonovi

Smysl pro tumor

Specialisté

Gilmorova děvčata

Kuřecí četa

Bondfest

Alvin a Chipmunkové

Comeback

Peče celá země

Jedna rodina

Hvězdná brána: Atlantida

O seriálu Dr. Ludsky

Hlavním hrdinou je MUDr. Daniel Ludsky (Tomáš Maštalír), odborník na diagnózy a zanedbaní lékařské péče. Jako soudní znalec často spolupracuje s policií.

Dr. Ludsky není hrdina, na jaké jsme zvyklí – je inteligentní, nekompromisní, arogantní a netrpělivý. Nesnáší lajdáctví a neschopnost, takže mezi kolegy moc přátel nemá. Ale věří v pravdu a v právo pacienta a na slušné zacházení. Ani v soukromí není je velmi šťastný. Je rozvedený a při práci se snaží najít si čas na svoji dospívající dceru.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma