Sleduj seriál Čína na jazyku online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Čína na jazyku online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Čína na jazyku v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Policie Modrava

Odznak Vysočina

Simpsonovi

Čarodějky

Výměna manželek

Stíny v mlze

Survivor Česko & Slovensko

Specialisté

Nemocnice na kraji města

ZOO

Polda

Ulice

Příšerky v rachotě

Ano, šéfe!

Četnické humoresky

Stateční zajíčci

Kriminálka Anděl

Komisař Rex

Columbo

Lajna

O seriálu Čína na jazyku

Chutě a vůně asijské země ve spojení s pestrou krajinou a jejím životem... Návštěva Číny nabídne hostům exkurzi nejen mezi historické památky, ale také do bohatého světa vůní a chutí asijské kuchyně.

Nyní budeme mít jedinečnou možnost poznat historii čínských jídel, jak se pěstují a zpracovávají suroviny, jak se jídla připravují, ale hlavně to, co jídlo a tradice s ním spojené pro lidi znamenají. K odhalení kulinářského dědictví tvůrci dokumentu nevyužívají svět profesionálních kuchařů, ale prostředí obyčejných lidí, kteří se s nimi podělili o své dovednosti a znalosti.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma