Sleduj seriál Čas lásky a třešní online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Čas lásky a třešní online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Čas lásky a třešní v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Čas lásky a třešní online

Policie Modrava

Odznak Vysočina

Čarodějky

Simpsonovi

Výměna manželek

Stíny v mlze

Survivor Česko & Slovensko

Zlatá labuť

Specialisté

Příšerky v rachotě

Columbo

Vedlejší produkt

ZOO

Ulice

Polda

Ano, šéfe!

Komisař Rex

Četnické humoresky

Lajna

Stateční zajíčci

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Čas lásky a třešní online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Čas lásky a třešní

Romantický komediální seriál Čas lásky a třešní je zábavný příběh o neopětovaných citech, (ne)smířlivé rivalitě, žhavém flirtování a provokativním chování skupiny mladých, neklidných a atraktivních lidí. Skromná Oyku (Özge Gürel) je už od dětství zamilovaná do Meteho (Dağhan Külegeç), ale ten si stěží uvědomuje, že někdo jako ona vůbec existuje. Místo toho zahoří city pro její sobeckou kamarádku Seymu (Nilperi Şahinkaya).

Bohatý a pohledný sukničkář Ayaz (Serkan Çayoğlu), který je nejen Meteův nejlepší kamarád, ale také obchodní partner, se následně stává obětí improvizovaného spiknutí. Zoufalá Oyku předstírá, že jí Ayaz padl do oka, jen proto, aby nevyšly najevo její pravé city. Potvrdí se nakonec známé pořekadlo, že protiklady se přitahují? Začne Oyku opravdu něco cítit, když to jen předstírá? A co Ayaz, přestane se kvůli ní otáčet za každou druhou sukní?

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma