Sleduj seriál Belgravia online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Belgravia online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Belgravia v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Belgravia online

Vyšehrad

Simpsonovi

Vampirina

ZOO

Prasátko Peppa

Futurama

Ano, šéfe!

Chlap

Polda

Výměna manželek

Jak vycvičit draky

Ulice

Peče celá země

Červený trpaslík

Bondfest

Tlapková patrola

Specialisté

Zoufalé manželky

Dáma a Král

1. Mise

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Belgravia online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Belgravia

Seriál z produkce britské společnosti ITV je adaptací stejnojmenné knižní předlohy Juliana Fellowese, pojmenované podle luxusní londýnské čtvrti. Autor Panství Downton a dalších oceňovaných scénářů diváky zve do Londýna 19. století mezi společenskou smetánku.

Rodiny z nejvyšší aristokracie, které nemají své bohatství a tituly komu odkázat. Rodiny sice urozené, ale bohaté jen potomstvem, které musí ve sňatku hledat zajištění. A rodiny nově zbohatlých podnikatelů, toužící po vzestupu mezi šlechtu. Osudy všech se protínají v přepychových salonech panstva i skromných pokojících služebnictva. Na své si přijdou všichni ti, které přitahuje rub i líc životního stylu britské vyšší společnosti, především však milovníci dobrých příběhů, plných intrik a nečekaných zvratů.

V hereckém obsazení se vedle osvědčených tváří britské televizní a filmové tvorby, jako je Philip Glenister, Tamsin Greigová, Harriet Walterová, Tom Wilkinson, Paul Ritter či Saskia Reevesová objevují i jména nastupující herecké generace Richard Goulding, Ella Purnellová a Emily Reidová. Režie se ujal zkušený John Alexander.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma