Sleduj seriál Barvy Lásky online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Barvy Lásky online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Barvy Lásky v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Barvy Lásky online

Vyšehrad

Simpsonovi

ZOO

Prasátko Peppa

Futurama

Vampirina

Ano, šéfe!

Výměna manželek

Chlap

Polda

Ulice

Peče celá země

Jak vycvičit draky

Červený trpaslík

Tlapková patrola

Mentalista

Specialisté

První dobrá

1. Mise

Elena z Avaloru

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Barvy Lásky online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Barvy Lásky

Aurora Pabuenová vyrůstá u svojí nevlastní matky Candelárie Pabuenové i se svými čtyřmi nevlastnímí sourozenci - Bajitu, Paola, Abdula a Francoise,kteří mají každý jiného otce. Nikdo netuší že její skutečnou matkou je bohatá Irena Caseres a otcem slavný malíř Tadeo Vargas, který netušil, že děvčátko přišlo na svět.

Aurora se seznámí s mladým mužem jménem Diego, který je však ale zasnoubený s Pepinou Hoffmann, která se ho snaží již několik let přinutit ke sňatku a nepovede se jí to ani předstíraným těhotenstvím, Aurora a Diego se tajně do sebe zamilují, Dieguv bratr Rodrigo na vše přijde a snaží se jejich vztah rozbít, protože bratrovi závidí.

Aurora se stává modelkou, kde poznává hodnou Irenu, která je bohužel závislá na alkoholu, když obě zjistí, že jsou vlastně matka s dcerou, Irena se začne léčit ze závislosti. Aurora a Diego se velice milují a budou muset překonat spoustu útrap od lidí, kteří jim závidí a chtěli by jejich štěstí zničit.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma