Zařazujeme nový kanál Markízu International

02. 02. 2021 | Programové změny

Vyslyšeli jsme přání zákazníků a zařadili jsme do volitelné nabídky Kuki větší a do nabídky Kuki extra slovenský kanál Markízu International HD. Pokud máš rád relace a seriály od našich sousedů, máš se rozhodně na co těšit!

 

Pestrá programová nabídka

Markíza International HD ti naservíruje nejlepší výběr slovenských pořadů tak, aby potěšil české diváky, ale i slovenské občany žijící v Česku. Samozřejmě nechybí pořady z vlastní tvorby včetně Televizních novin, seriálů, magazínů, cestovatelských show a reality show. 

Mezi oblíbenými seriály nesmí chybět Oteckovia, Horná dolnáFarma, Susedia a další zábavné pořady.

 

 

S Markízou International zařazujeme do volitelné nabídky Kuki větší a Kuki extra také kanál Šláger Premium HD, který potěší zejména starší diváky.

 

Ještě nemáš Kuki?

Markízu International najdeš v tarifu Kuki větší a Kuki extra. Pokud ještě nemáš Kuki a chceš tento kanál sledovat online nebo ze záznamu, můžeš si Kuki vyzkoušet na 14 dní zdarma. Kuki je internetová televize bez závazků, která nabízí více než 140 TV kanálů. Programy můžeš sledovat na 1 fixním (set-top box nebo smart TV) a 5 mobilních zařízeních (mobil, tablet, webový prohlížeč). S Kuki ti nic neunikne, programy si lze pustit až 7 dní zpětně. Funguje v celém Česku i zemích EU.