Wimbledon 2021 online: Sleduj živě v Kuki

30. 06. 2021 | Zajímavosti

Dočkali jsme se, prestižní tenisový turnaj Wimbledon je tu. Sleduj všechny zápasy živě na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD v internetové telce Kuki. Oba kanály jsou součástí tarifu Kuki větší, kterou můžeš mít na 14 dní zdarma.

Obhájí Novak Djokovič a Simona Halepová vítězství z minulého roku? Turnaj odstartuje v pondělí 28. června a potrvá do 11. července. Tenisová utkání Wimbledonu sleduj v HD rozlišení živě nebo později ze záznamu – to všechno na televizi, mobilu, tabletu nebo přes webový prohlížeč

 

Sledovat Eurosport online

 

Jak sledovat Wimbledon 2021 online

Je to jednoduché – stačí si pustit jeden z kanálů Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, které jsou součástí telky Kuki. Co je Kuki? Jde o internetovou televizi bez závazků, která nabízí více než 140 TV kanálů. Na programy se navíc můžeš dívat až 7 dní zpětně.

 

Jak to funguje

Prvních 14 dní máš Kuki k vyzkoušení zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že využívání televize Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, stačí službu zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby – tím pádem nic nezaplatíš.