The Voice Česko Slovensko

07. 02. 2019 | Programové změny

V neděli 10. února odstartuje již třetí řada televizního pořadu Hlas Československa, který se letošní rok prezentuje nově pod názvem The Voice Česko Slovensko. Každou neděli ve 20:20 na Nově můžete sledovat tuto velkolepou pěveckou show, která přestaví nové talenty pro rok 2019.

 

 

Rozhodující pro účinkující není výška, vzhled, povolání ani věk. Důležitý je projev, charisma a v neposlední řadě barva hlasu. O těchto vlastnostech bude rozhodovat čtyřčlenná porota, která byla postupem času jednotlivě odhalována televzí Nova. Můžete se těšit na skvělé obsazení, které se skládá z Vojtěcha Dyka, Jany Kirschner, rappera Kaliho a Josefa Vojtka. Josefa Vojtka máte možnost vidět v této soutěži již po třetí, zatímco ostatní jsou v roli porotců a koučů poprvé. Každý kouč má za úkol vybrat si do svého týmu tu nejlepší zpěvačku nebo zpěváka, který se stane vítězem a získá pohádkovou výhru v hodnotě dvou milionů korun.

Celý večer vás bude provázet nová moderátorská dvojice, která se skládá pouze ze ženského zastoupení, což nebývá zvykem. Slovensko bude zastupovat zpěvačka Mária Čírová a Česko zpěvačka Tereza Kerndlová.

 

Jana Kirschner

 

Nově budete mít možnost sledovat zákulisí této soutěže, a to díky novému pořadu Voice Zone, kterým vás provede česká charismatická rapperka Sharlota a slovenský moderátor Matůš Krnčok. Říkáte si, co si pod pojmem Voice Zone představit? K vidění budou bezprostřední reakce koučů a účinkujících, reportáže o vzniku velkolepé show a také neodvysílané záběry. No, máte se na co těšit!