Tipy na 8 filmů pro holky, které si určitě pustit

06. 10. 2021 | Zajímavosti

Holčičí filmy jsou základem každého dámského večera. Není nad to si s kamarádkami udělat pohodu, objednat něco k snědku a pak už jen společně užívat společné chvíle u obrazovky. Přinášíme ti tipy na holčičí filmy, které byste si rozhodně neměli nechat ujít! Všechny je najdeš v internetové telce Kuki – tu od nás máš na 14 dní zdarma. Koukej na ně v sekci Kino přes TV, na počítači nebo v mobilu a tabletu.

 

Sledovat filmy pro holky online

Vybrat nejlepší holčičí filmy není žádná legrace. Věříme ale, že tě aspoň některé z našich tipů zaujmou, a jakmile bude ideální příležitost, společně se u nich odreagujete. Navíc na ně nemusí koukat jen dámy, jsou skvělé také pro rodinné chvíle u telky.

Poznámka: všechny níže uvedené filmy pro holčičí večer najdeš v telce Kuki ke dni 8. října 2021. Nabídka snímků se průběžně mění, postupně do Kuki přidáváme další a další filmovou tvorbu, a to z Česka i zahraničí.

Hříšný tanec

Holčičí klasika, která ani po letech nezklame. Sedmnáctiletá Baby přijíždí s rodinou o prázdninách do hotelu, kde se tančí tak trochu jinak než ve slušné společnosti – hříšně. Baby u té příležitosti narazí na tanečního instruktora Johnnyho a rázem v něm najde první lásku. Jak to v Hříšném tanci všechno dopadne? To už se nech překvapit…

 

Sledovat Hříšný tanec

After: Polibek

Hodná a vzorná Tessa žije jako příkladná studentka, která je všem kolem sebe vzorem. Jenže pak se objeví drzoun se špatnou pověstí Harding, propadne mu a život se jí začne měnit. Očekávej příběh plný lásky, vzrušení, krutosti, smutku i štěstí. Tenhle film ti rozhodně zahraje na emoční notu.

 

Sledovat After: Polibek

Andílek na nervy

Konečně něco z českého rybníčku. Módní bloggerka Viktorie se po smrti matky odstěhuje k otci na venkov, kde to ale neprobíhá zrovna podle jejího gusta. Hlavní hrdince Andílka na nervy se nezamlouvají venkovští lidé ani prostředí, brzy však narazí na první lásku a vše nabere na obrátkách. Co na to Viktoriin táta? Pusť si tento film s Annou Kadeřávkovou, Pavlem Řezníčkem nebo Lindou Rybovou a uvidíš.

 

Sledovat Andílka na nervy

 

filmy pro holky – Andílek na nervy

 

Bezva ženská na krku

Další holčičí film v češtině a plný českých herců. Eliška se po rozvodu přestěhuje na vesnici, kde rozjede kariéru učitelky. Jak to tak bývá, v malé obci se všichni znají, takže není divu, že jednoho dne narazí i na nerudného hrobníka Božíčka. Ten s ženami už nechce mít nic společného, změní to ale setkání s Eliškou? Ve filmu Bezva ženská na krku tě pobaví i dojmou Petra Hřebíčková, Ondřej Vetchý nebo Jiří Langmajer.

 

Sledovat Bezva ženskou na krku

Galerie zlomených srdcí

Galerie, ve které může kdokoliv zanechat drobnosti ze svých bývalých vztahů. Přesně takovu vytvořila hrdinka filmu Galerie zlomených srdcí. Příběh s originálním nápadem se vždycky cení, takže víc už prozrazovat nebudeme…

 

Sledovat Galerii zlomených srdcí

 

filmy pro holky – Galerie zlomených srdcí

 

Casting na lásku

Romantická komedie, jak má být. Casting na lásku je příběh ze života herečky Stely, která přijde o práci v divadle, navíc ji začne podvádět manžel. Jenže Stela se nevzdá a vyhlásí konkurz na nového partnera svých snů. Na schůzkách potká různé typy mužů, otázka ale je, jestli najde toho pravého.

 

Sledovat Casting na lásku

Pokušení

Lékařka Catherin a profesor David mají skvělý vztah a talentovaného syna Michaela. Časem se však věci začnou ubírat jiným směrem a Catherin nahlodá podezření na nevěru. Najme si tak profesionálku, aby se pokusila jejího muže svést a zjistila, jak to s jeho věrností je. Budou nakonec všichni v Pokušení šťastní, nebo Davida čeká velké faux pas?

 

Sledovat Pokušení

 

filmy pro holky – Pokušení

 

Jak si pustit (nejen) holčičí filmy v telce Kuki

Pustit si filmy přes Kuki je hračka. Stačí si na 14 dní zdarma vybrat jeden z tarifů a zavítat v Kuki do sekce Kino. Tam najdeš stovky snímků, které si můžeš půjčit na 48 hodin za jednorázový poplatek. Nebo využij vylepšení Navíc kino a Navíc kino plus, které ti za měsíční poplatek zpřístupní hromadu filmů.

Spousta holčičích filmů na tebe čeká i na filmových kanálech v Kuki: koukej na jako HBO, Cinemax, AMC nebo na Nova Cinema.