Sleduj US Open ZDARMA na Eurosport HD

27. 08. 2021 | Zajímavosti

Poslední z grandslamových turnajů sezony je tu! Tenisové US Open odstartuje na newyorských dvorcích 30. srpna a skončí 12. září. Všechna utkání sleduj na kanálech Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Oba programy jsou součástí televizního tarifu Kuki větší, který máš na 14 dní zdarma.

Když budeš US Open sledovat v telce Kuki na kanálech Eurosport, žádný duel ti neunikne. Na tenis můžeš koukat v přímém přenosu, nebo později ze záznamu.

Záleží jen na tobě, jestli si zápasy pustíš na televizi, přes počtítač, na mobilu nebo tabletu.

 

Sledovat US Open zdarma

Kde sledovat US Open online

Je to jednoduché – stačí si pustit jeden z kanálů Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, které jsou součástí telky Kuki. A co že je Kuki? Jde o internetovou televizi bez závazků, která nabízí až 145 televizních programů.

Můžeš se dívat na 1 fixním zařízení (set-top box nebo smart TV) a 5 mobilních zařízeních (mobil, tablet, webový prohlížeč). Většinu programů si navíc pustíš až 7 dní zpětně.

 

Jak to funguje

Prvních 14 dní máš Kuki k vyzkoušení zdarma. Tři dny před koncem zkušebního období tě e-mailem upozorníme, že využívání televize Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného období se automaticky zaúčtuje předplatné na další měsíc. Pokud nebudeš chtít přejít do placené verze Kuki, stačí službu zrušit ještě před uplynutím 14denní zkušební doby – tím pádem nic nezaplatíš.

A proč ještě si Kuki pořídit?